raist kullanıcısının son içeriği

1. R

Rom OneOS (Eski Adı RevOS) Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro 20.11.17

Yeni versiyon çıktı ilk mesaja ekledim
  2. R

Yeni versiyon çıkmış 20.7.15_v12-10 CHANGE LIST RevOS | 20.7.15 USED BASE OF MIUI: 20.7.9 - All devices Changes from RevOS: New - Changed file manager to MIUI 12 officer Fix - Improved and updated Spanish translation in apps that had errors / missing to translate Optimized - Updated sound...
  3. R

Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Masik ™X V 16.2 Android 10 MIUI 12 30.08.2020

Ben 12.2 den 13 sürümüne geçince Magisk de ctsProfile false oldu sizde de öyle mi ?
  4. R

Mod [KERNEL] Android [10.0] Stable [MIUI] Candy Kernel

Bu kernel miui12 ile uyumlu mu ?
  5. R

indirme Linki 20.7.15 ESKi | SOURCEFORGE MIRROR (Yedek Link) indirme Linki 20.11.17 YENi | SOURCEFORGE MIRROR (Yedek Link) Yüklemede bir problem yaşamadım Türkçe dil desteği de var. INSTALL & UPDATE INSTRUCTIONS (ilk kurulum ve üzerine güncelleme yönergeleri) CHANGE LIST RevOS |...
  6. R

Yardım Mi box Mouse Toogle

o uygulama sorunlu onun yerine cetus play yükleyin
  7. R

Rom [9T Pro/K20 Pro][Android Q]RevOS AOSP Rom

Selamlar magisk de "cts profile false" görünüyor bunun çözümü var mı ?
  8. R

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Escobar1945 Miui 11 Android 10_20.3.5 Beta

Selam arkadaşlar bu sorunu çözen var mı ? Bir türlü beceremedim. Saat iki tane üst üste
  9. R

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

suatsari Merhabalar Mi 9T Pro telefonumda MiuiPro 11 9.10.24 versiyonu yüklü fakat DRM Security Level' i L3 olarak görünüyor, orjinal romunda ve EU beta romunda L1 oluyor, bu konu hakkında MiuiPro ekibi çözüm bulabilir mi ? ya da bunun bir çözümü var mı ? Teşekkürler.
  10. R

kullanıcı adını küçük harf ile girin bende öyle olmuştu
  11. R

Çözüldü Vantom kernel

Merhaba; Aşağıdaki telegram grubundan indirebilirsiniz.
  12. R

Bu id ye ne yazmamız lazım ? Herhangi bir rakam mı?
  13. R

Eposta geldi profilinize MiuiID girmeniz lazım diyor ne yazacaz ID ye kafamıza göre bir şey mi harf yazdırmıyor sadece rakam ?? birde telefonda OTA güncelleme bölümüne bu kullanıcı adını mı yoksa ID yi mi yazmamız lazım ? denedim güncelleme yok dedi iki türlüde
  14. R

ne kadar sürede güncelleme izni veriyorlar ödemeyi yapıp formu doldurduktan sonra ?
  15. R

Ben de 2-3 kere denedim garanti bonus ile aynı hatayı verdi, sonra bir de akbank axess ile deneyim dedim onu kabul etti kart değiştirmeyi deneyin bence. biraz önce başarılı bir şekilde oldu bilginize.
Üst Alt