Raiden kullanıcısının son içeriği

1. Raiden

Yardım stock hale döndürme

Rom - [FASTBOOT] Bütün OTA Güncellemeleri buradan en son sürümü indirdim ve miflash flash all diyerek kurdum, telefon sonunda android one a geri döndü. Ayrıca twrp açmaya çalıştığım zaman no command hatası veriyor sanırsam silindi. Ek olarak adb ile fastboot oem lock dedim sanırsam yapılacak...
  2. Raiden

twrp denen şeyi silemiyorum
  3. Raiden

peki 2 sorum var programı kurdum usb ile bağladım pc ye, telefonun gözükmeme sebebi ne olabilir? ve stock rom u nerden bulabilirim
  4. Raiden

Merhaba dün ilk defa rom attım telefona ve konudaki stabil miui 11 romunu kurdum, fakat beğenmedim çok değişik geldi bana. Sorum şu acaba kurduğum twrp yi silip stock android one kurup bootloader denen olayı kapatıp telefonu ilk haline getirebilir miyim? Android one stock olarak nereden...
  5. Raiden

Rom [Mi A2 Lite] Port Xiaomi Eu Miui 11 Stabil Rom 11.0.4

Güzel gözüküyor android one da gece uyurken boşta bile şarj gidebiliyordu bunda öyle olmadı ama ben sevmedim çok ucuz gözüküyor, twrp yi silip stock hale getirmek mümkün mü telefonu
  6. Raiden

Rom [Mi A2 Lite] Port Xiaomi Eu Miui 11 Stabil Rom 11.0.4

Biraz uğraştırdı ama sayenizde ilk rom atma maceramı başarıyla tamamladım, bana soracak olursanız çok fazla detay var o yüzden beğenmedim android one ın sade yapısı daha hoşuma gidiyordu. Bu romda kalıp kalmayacağım önümüzdeki günlerde belli olacak :D
Üst Alt