raez11 kullanıcısının son içeriği

1. R

Uygulama Uygulamalar mıuı 14 tarzı değil.

global rom kullanıyorsanız o uygulamalar değişmez çünkü global rom google uygulamaları ile yüklü geliyor hindistan endonezya rom vs kullanmanız gerekiyor sanırım
  2. R

MIUI 14 Redmi Note 10S Global Rom V14.0.2.0.TKLMIXM İndirme Bağlantıları Mi Pilot Sürümü

Görsel açıdan hiç değişiklik yapılmayacaksa miui 14 denmesinin ne gereği var global için herhangi bir güvenlik güncellemesinden bir farkı yok o zaman
  3. R

MIUI 14 Redmi Note 10S Global Rom V14.0.2.0.TKLMIXM İndirme Bağlantıları Mi Pilot Sürümü

Hocam ben yükledim hiçbir değişiklik farketmedim widgetlarda vs değişik hiçbir şey yok YouTube dan izlediğimde anasayfaya animasyonlu kedi köpek ekleme vardı ben de mesela o yok
  4. R

Rom Redmi Note 10S (rosemary) Android 13 Pixel Experience Rom

Bootloader versiyonunuz neydi hocam ? Sanırım MIUI 12.5 istiyor aksi takdirde problem oluyor ben de deniycem ama MIUI 13 ten 12.5 a dönmek istemiyorum
  5. R

Rom Redmi Note 10S HeliX-Ui Android 12 Custom Rom

Rom güzel ama twrp yükleyince Wifi bozuluyor twrp yüklemeden kullanmak istersek bu sefer temalar bozuluyor ister istemez romla birlikte gelen tema düzeltme dosyasını flashlamak gerektiğinden Twrp yüklemek gerekiyor her türlü wifi bozuluyor, CMD ile wifi dosyasını tekrardan flashlasam bile wifi...
  6. R

Rom Redmi Note 10S MIUIelite-fluid v2.0 Android 12 Custom Rom

hocam bu romu fastboot harici kurabiliyor muyuz cmd ekranında product. img kısmında kapanıyor pencere ne yaptıysam olmadı
  7. R

Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

redmi note 10s miui 13 sürümünde deneyen oldu mu ? bir tane çalışan ses modu bulamadım
  8. R

MIUI 12.5 Redmi Note 10S (Rosemary) Endonezya Kararlı Rom V12.5.7.0.RKLIDXM İndirme Bağlantıları

Merhabalar Endonezya özelleştirilmiş miui 13 romunu kullanıyorum ama Miui 13'ün buglarından falan sıkıldım miui 12'e mi flash üzerinden rahatça dönebiliyor muyuz ?
  9. R

MIUI 13 Redmi Note 10S Endonezya V13.0.5.0.SKLIDXM Son Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

Hocam kontrol ettim fail yazıyor Netflixte kurulmuyor bende acaba Magisk yükleyip oradan safetynet denetimini geçebilir miyiz ?
  10. R

MIUI 13 Redmi Note 10S Endonezya V13.0.5.0.SKLIDXM Son Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

Hocam sertifika hatasını ne zaman almaya başladın ? ben de kurdum romu sertifika hatası ile henüz karşılaşmadım istersen baştan bir yükleme yap bazen kurulumlarda böyle hatalar olabiliyor
  11. R

merhaba türkiye romundan direkt gecebiliyor muyuz yoksa öncesinde endonezya romu yükleyip üstüne mi yüklemeliyim ? yeniyim bu işlerde kusura bakmayın
  12. R

Rehber Gizli menü ile Chrome dahil reklamlara kesin çözüm (ROOTSUZ)

vodafone gizli dnsleri engelliyor mobil data ile internete girerken dns'i eski haline getirmek zorundasınız yoksa bağlantı sorunu oluyor
  13. R

Soru Dokunmatik sorunu

Merhaba arkadaşlar note 10s cihazımı 1 hafta önce aldım ama bazı uygulamalarda ekranın bazı noktalarında tepkisizlik oluyor mesela Maçkolik uygulamasında basketbol sekmesini açamıyorum veya ses efektleri bölümündeki ön ayarlı efektleri secemiyorum tepki vermiyor Miui 13 kaynaklı bir hata mı...
  14. R

Mod Ainur Narsil Ses Modülü

Çok garip Havoc Os rom kullanıyorum bu modülü yüklediğimde ön kamera motoru çalışmıyor ama modülü devre dışı bırakınca ön kamera çalışıyor tüm modülleri devre dışı bırakıp hepsini tek tek denedim sadece bu modülde böyle yapıyor
  15. R

Rom Davinci mi9t/K20 Miui pro 20.5.21

hocam ben de tam tersi baya hızlı bitiyor şarj bu yüzden kaldırıp tekrar bootleggers romuna dönüş yaptım
Üst Alt