RaDLoFF74 kullanıcısının son içeriği

1. R

Uygulama Fouad Mod WhatsApp V9.98 | 31.01.2024

Orijinal wp den yedekleri aktarmayı bulamadım.
  2. R

Uygulama Fouad Mod WhatsApp V9.98 | 31.01.2024

Orijinal wp den yedekleri nasıl aktarabilirim? Bulamadım bir türlü 🤔
  3. R

Sohbet İphone 11’den redmi note 12 pro’ya geçme

Mecburen vaz geçtim. Telefoncular ölü fiyatına alıyor iki aylık telefonu. Android telefonu satarken bile bu kadar zarar etmemiştim 😂😂
  4. R

Kimse yok mu yardım edebilecek?
  5. R

Öncelikle merhaba. Bir aylık iphone 11 kullanıcısıyım. İlk defa kullanıyorum fakat hiç memnun kalmadım. Androide alıştıktan sonra çok zor geldi. Bunu satıp redmi note 12 pro almayı düşünüyorum. Yorumlarda bir kaç sorun olduğu yazıyor. Kullananlar varsa yardımcı olabilir mi?
  6. R

Yardım Arama sırasında ses gelmiyor

Konuyu açalı bir ay olmuş ama kimse yardımcı olmadı. Yok mu yardımcı olabilecek?
  7. R

Sohbet Sonunda Bende iPhone’cu Oldum

Tadı nasıl? Güzel mi? 🥺🥺 Param olunca ben de alıcam 🥺🥺
  8. R

Yardım rootsuz dolby ve viper4android var mı?

Öncelikle merhaba. malum olduğu üzere bu telefona root ve rom atmak sıkıntılı. rootsuz dolby ve viper4android kurmak istiyorum mümkün müdür?
  9. R

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Uygulama artık işe yaramıyor mu? Kaç kez denediysem redmi note 11 pro nun bootloader kilidini açamadım.
  10. R

Yok mu yardımcı olabilecek?
  11. R

Öncelikle merhaba. Telefonum redmi note 11 plus (Viva) Son iki üç gündür telefon görüşmesi yaparken karşıdan ses gelmiyor. Aramayı kapatıp tekrar aradığımda düzeliyor. Yarım saat bir saat sonra başka bir görüşmede yine aynısı oluyor. Nadiren de karşıdan ses geliyor benden ses gitmiyor...
  12. R

Rom Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G (Viva) Rom

Ben 8700 e almıştım üç hafta oldu daha alalı. azıcık beklerim baktım rom gelmiyo veririm evdekilere başka alırım artık :D
  13. R

Rom Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G (Viva) Rom

Nasıl yani ya? ben sırf tekrar rom yükleyebilmek için redmi note 11 pro 4g modelini aldım :D rom yükleyemeyecek miyim? :D
  14. R

Soru Redmi note 11 pro pil performansı

Ekran süresini nerden öğreniyoruz? Bulamadım bir türlü
Üst Alt