RadiKaL kullanıcısının son içeriği

1. RadiKaL

Yardım Bildirimde çift isim

merhabalar mi13t kullanıyorum. tema değiştiğimde gelen bildirimlerde gönderen ismi iki kez yazıyor. görselde görüldüğü gibi. WhatsApp mesejlar şimdilik göze çarpanlar. Daha önce mi6 kullanıyordum oda böyleydi. orjinal tema haricinde bu sıkıntıyı yaşıyorum. sorun sizce nedir?
  2. RadiKaL

İnceleme Xiaomi 13 T

mi 6 ile başladık oğlana devrettik. şimdi bu cihazı aldım bakalım mi6 kadar dayanacak mi 😀
  3. RadiKaL

Çözüldü MIUI 14 Süper Widgetleri Etkinleştirme (Redmi & Mi Cihazlar için)

harika deneyeceğim bakalım ne olacak.gunlerdir şu evcil hayvanlar ile uğraşıyorum
  4. RadiKaL

Duyuru 5. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması

Bursadan katılacak yol arkadaşı aranıyor :) Gelmek isterim
  5. RadiKaL

Yardım Cepport'tan alınan mi note 3

Mi5 lerde hocam o dediğiniz. Mi6da duymadım hiç
  6. RadiKaL

Yardım Xiaomi Mi 6 20 Band Sorunu

Turkcell başka ya hocam. Taahhüt bitince mecburen turkcelleden telekoma geçtim. Hesap makinesine döndü telefon.:D
  7. RadiKaL

Fark yokta bazı arkadaşlar lg panellerin beyazının daha iyi olduğunu söylüyor. Bende ikiside var. Bir fark göremedim açıkcası. Biri eşimde biri bende iki mi6. İnternette bazı resimler var aralarındaki farkı gösteren ama bende öyle bir durum söz konusu değil. Belki de ayarları ile oynadılar...
  8. RadiKaL

Fiyatta değişiklik olmaz. Şubeden o fiyattan alabilirsiniz. Güle güle kullanın şimdiden İki tane mi 6 aldım. Birisi jdi diğeri lg panel çıktı. İkiside sorunsuz
  9. RadiKaL

Çözüldü Batarya %100 olmuyor ve Teknik servis telefonumu çizik gönderdi.

Eğer başka sıkıntısı yoksa göndermeyin. Her gidişte daha kötü gelebilir :)
  10. RadiKaL

Şimdi burası cepportun forumu diye biliyorum. Mutlaka soruna çözüm bulacaklardır. Şöyle bir durum var.. Bu telefonlar migros ve kipada satılıyor. Cepportun satmış olduğu fiyata veya daha da ucuz. Gidip görerek bir arıza çıkması durumunda değiştirmek şansınız varken neden böyle maceralara...
  11. RadiKaL

Sohbet Xiaomi mi mix 2 S'mi ,mi 7'mi sizce?

Her ikisininde fiyatı yüksek olacaktır diye düşünüyorum. Sanırım mi mix 2 almalıyız. Abim almanyaya gidiyor orada bakacak buradan uygunsa alırım mix 2
  12. RadiKaL

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

Sorunsuz kullanıyorsan bence güncelleme. Ben tarayıcısını güncelledim iğrenç olmuş
  13. RadiKaL

Güncelleme (Mi 6) MIUI 9.2.3.0

Direk yeni sürüme güncellersin veya en kötü ihtimalle 9.2.3 indirir otomatik günceller sonra diğerini indirir öyle geçersin. Ama sıkıntı olmaz. 9.2.4 e direk atar seni
  14. RadiKaL

Yardım mi6 9.2.3.0 bildirim titreşimi

Herkesin sorunu farklı benim gmail bildirim geliyor ama ses yok tek sıkıntı bu :)
  15. RadiKaL

Yardım Xiaomi Mi6 android 8.0 güncelleme sonrası sorunlar

Globalden betaya sizin dediğiniz gibi geçilebiliyor ama globalde sürüm indirmesi zor bl ve flash olmadan.
Üst Alt