R4W kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Mi 10 kullanıcılarının dikkatine!

offtopic olacak ama bu telefon kılıfsız olarak bi içim su yau
  2. R

Soru Note 8 prodan Mi 9 t ye geçilirmi?

Mi9T marka bir seridir. Xiaominin has evladıdır. Görsel şölendir. Klas ve eleganttır. Note 8 pro onun yanında esamesi okunmaz. Amoled farkı yeterlidir.
  3. R

Yardım Mİ 10 ekran degişti parmak izi calışmıyor yardım

orjinal amoled ekran mı takıldı
  4. R

Yardım Rsa hakkında bilgilendirme

valla böyle sahte telaş yapmasından işkillenmiştim ama şu an meme olan bi söz var ya onu paylaşayım "yemin edebilirim ama ıspatlayamam" :)
  5. R

Yardım Rsa hakkında bilgilendirme

Bunu yazıp dosdoğru verilere dayanıyor görüntüsü vermeye çalışması sonra Zenex hocamızın gelip gerçekleri ortaya koyup yerle yeksan etmesi yok mu... (:
  6. R

Sohbet BioNTech aşısı hakkında

acil acil acil aşı olmayı gerektirecek, milleti yakaladığı yerde hayattan koparan, sokaklarda insanları yerlerde süründüren tehlikeli bir canavar virüs ben görmedim. yakın zamanda evlat sahibi olmayı düşünenlere mrna aşısından uzak durmaları tavsiye ediliyor ve olanlara da bir kaç yıl boyunca...
  7. R

Yardım The system has been destroyed Redmi Note8 pro Hatası yardım

miflash üzerinden rom flashlayabilirsiniz bu durumda. başıma gelmişti. sıkıntı yok
  8. R

Sohbet Acil kan ihtiyacı

geçmiş olsun Allah şifa versin
  9. R

Yardım Parmakizi kayboldu

sürüm yükseltebiliyor musunuz? veya fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi?
  10. R

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

8*2=16
  11. R

Yardım Mi 11 Lite Amoled Ekrandaki İz Hakkında

Sim takılmış olup olmadığı nasıl anlaşılsın ki fabrika ayarlarına döndürünce?
  12. R

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

TR pazarı için koca bir devir kapanmış olur bu adımı atarlarsa. Ama onların yerini dolduracak bir marka mutlaka çıkacaktır. işin ucunda para var sonuçta..
  13. R

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Alırım
  14. R

Çözüldü İmei kayıt süresi her sene yenilenir mi

siyaset yapmayı günahım kadar sevmem, yapmıyorum da ama bu vergi politikası devam ederse kaçağın azalması değil etkiye tekpi olarak daha da artacağını düşünüyorum (sadece telefon için değil, ithal edilen her türlü alet)
  15. R

Soru Mi 11/RN Note 10/X3 Pro imei repair

bu konu hakkında forumda bulunan tecrübeli yazılımcılardan biraz insight almamız güzel olurdu
Üst Alt