Qwertytr kullanıcısının son içeriği

1. Q

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı V12.0.2.0.QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Gerçekten efsane bir cihazı harcadılar, snapdragon 730 olan cihazlar canavar gibi çalışırken 845li cihazı bitirdiler maalesef
  2. Q

Rom Mi8'e android 12 kurmak istiyorum

Üstad benim cihazda miui12 yüklü android 10 var Chrome berbat kasıyor, bütün şifrelerim burda olduğu için başka tarayıcıya da geçeniyorum. Nasıl çözüm bulabilirim
  3. Q

Rom Redmi Note 5 Global Kararlı V12.0.2.0.PEIMIXM İndirme Bağlantısı

aynı hatayı ben de aldım şimdi yüklemek istediğimde siz yükleyebildiniz mi bu romu benim cihaz 3gb ram 32 hafıza olan modeli
  4. Q

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Eu Roma geçmek gerekiyor maalesef
  5. Q

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Xiaomide çift serilerde hep daha güzel cihazlar çıkardı. Mesela mi6, mi8, mi10. Mi9da ois yoktu mesela mi5s'te de ois yoktu. Xiaomi isimlendirmesinde de hep saçma strateji uyguladı gerçi o yüzden çok da önemli değil gibi .
  6. Q

MIUI 12 Mi 10 - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.2.7.0.RJBEUXM İndirme Bağlantıları

Bu rom çift hatlı olarak kullanılamıyor değil mi
  7. Q

MIUI 12 Mi 10 - Hindistan Kararlı Rom V12.2.5.0.RJBINXM İndirme Bağlantıları

Ne gibi sıkıntılar yaşadınız hocam
  8. Q

Ben yükledim eskiden Chrome kasıyorsu şimdi kasmıyor sanki
  9. Q

Bu güncelleme IMEI repairli cihaza geldi benim yüklesek problem olur mu cihazda twrp yok
  10. Q

Ana Başlık Mİ 11 - Tanıtım Etkinliği

Kendi adıma 2k ekrana hiç gerek yok ekran boyutu 6inç olup da 1080p 120fps olsaydı fazlasına gerek yoktu Apple gibi mini bir cihaz yapmaları gerek artık
  11. Q

Yardım Xiaomi mi 10 chrome kilitlenme

Ortalama 6-7 saat mobil veri fakat bölgemde türktelekom band20 çekiyor ve pek iyi çekmiyor o yüzden hücresel de fazla harcıyor olabilir
  12. Q

Farklı sürümler denedim büyük ihtimalle rom kaynaklı ama Xiaomi neden çözmüyor bilmiyorum
  13. Q

Xiaomi mi10 cihaz var elimde hindistan android 10 miui 12 yüklü Chrome kullanırken kilitleniyor. Uygulamayı yukarı kaydırıp tekrar Chrome simgesinden açtığımda düzeliyor. Sayfayı kaydırırken kasıyor takılıyor. Çözümü nedir kimse yaşamıyor mu bu problemi
  14. Q

Çözüldü Parmak izi eklemiyor hatası

Poco dosyaları ile repair yapılması şebeke problemi veya farklı donma kasma problemleri oluşturur mu
  15. Q

Çözüldü Parmak izi eklemiyor hatası

Yapan arkadaş denedi mi çözmeyi farklı yazılımcılara gösterdiniz mi?
Üst Alt