qwaszxc kullanıcısının son içeriği

1. qwaszxc

MIUI 13 Xioami 11T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.2.0.SKDIDXM İndirme Bağlantıları

@mustafaozkan1414 hocam whatsapp ile ilgili sorunum hala devam ediyor. Bildirimler canı ne zaman isterse o zaman çalıyor özellikle whatsapp. Bunun için siz özel bir ayar yaptıysanız eğer paylaşabilirmisiniz. Bu arada bizimle ilgilendiğiniz için teşekkürler.
  2. qwaszxc

MIUI 13 Xioami 11T Pro - Endonezya Kararlı Rom V13.0.2.0.SKDIDXM İndirme Bağlantıları

Merhaba; EU Android 12 Kararlı sürüm 13.0.3 bu sürümü kullanıyorum ama artık fastboot güncellemeler gelmeyecekmiş. Twrp olarak gelicekmiş. Bu yüzden endonezya kararlı sürüme geçmek istiyorum. Bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim. 1) Sanırım orijinal telefon ve mesajlaşma uygulaması mevcut...
  3. qwaszxc

Rom Xioami 11T Pro - Eu rom (Kararlı Sürüm) Android 12/13 - MIUI 13/14

Anladım hocam yedek falan sorun değil halledebilirim ama uğraşmadan hemen yeni sürüme geçmek istiyordum. Şİmdi twrp kurucam format ayarlar falan çok uğraştırıyor. Çok teşekkürler ilginiz için artık kendimi iyi hissedersem girişirim bu işe :)
  4. qwaszxc

Üzüldüm. Peki hocam cihaz sıfırlamadan upgrade edebilirmiyim. Silinsin istemiyorum
  5. qwaszxc

Eyw. ben fastboot bekliyim o zaman ya da ota yoluyla gelirmi acaba onu beklerim.
  6. qwaszxc

EU Android 12 Kararlı sürüm 13.0.6 Merhaba bu veriyonu indirdim ama içinde kurulum açıklamasında geçen "install with data format" yok. bide ben formatlamak değil sadece versiyon yükseltmek istiyorum. Klasörün içinden çıkanların resmini paylaştım. Kurulum işlemleri: İndirdiğiniz Fastboot...
  7. qwaszxc

Soru Yurtdışı Xiaomi 11T Pro

DM den attım size dükkanın linkini.
  8. qwaszxc

telefonu aldığım yer yapabildiğini söyledi ama daha sürem var diye ertelim şimdilik. Zeytinburnun da aldığım yer.
  9. qwaszxc

biraz baktım sağda solda dirençle yapınca imei uçmuyormuş. ben direnç yaptırma riskine giricem sanırım telefonu sevdim uzun ömürlü kullanmak istiyorum. önce unlock yapmak için gerekli olan süreyi bekliyorum sonra direnç yaptırıcam bakalım. buraya sonuçları paylaşırım.
  10. qwaszxc

Merhaba. Bugün bende yurt dışı mi 11t pro sahibi oldum. Acaba bu imei atma işi ilerde yazılımla mümkün olurmu. Yoksa direnç yönetimi ile yapmak dışında başka çözümü olamazmı? Kolay gelsin.
  11. qwaszxc

Rom Poco F2 Pro/ K30 Pro Eu Android 12 MIUI 13 Haftalık Beta / Kararlı sürüm

Doğru eyw böyle bişey vardı. Teşekkürler cevap için çok saol.
  12. qwaszxc

hmm . peki cihazın sıfırlanmaması için nasıl yapmam gerekecek? gerçi şuan en güncel sürümündeyim ama. Varsa bir yolu yazarmısınız.
  13. qwaszxc

Merhaba. Bende 2 gün önce kurdum. Şimdiye kadar hiç bir sorun yok. Ama bişey sormak istiyorum bundan sonraki güncellemeler ota yoluylamı gelicek ?
  14. qwaszxc

MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

genelde bilgisayarıma takılı kullandığım için tam olarak bilmiyorum ama bir günü rahat çıkarır. Tabi bir gün boyunca otobüsle yolculuk edersem kesin dayanmaz :).
  15. qwaszxc

MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

Bende bu roma geçtim çok memnunum. Yanlız bir şey sorucam chrome dan ana ekrana link eklemek istiyorum ama olmuyor. Çözümünü bilen varmı? not: cevabı buldum. chrome için izinlerden ana ekrana kısa yol ekle iznini açmanız yeterli.
Üst Alt