quity kullanıcısının son içeriği

1. Q

MIUI 12.5 Şuana kadar ki en iyi 12.5 rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.1.0 India Stable

Ayarlardan System louncher güncellemesi yapınca sorun düzeldi hocam, hızlı geri dönüş için teşekkür ederim 🙏🏼🙏🏼
  2. Q

MIUI 12.5 Şuana kadar ki en iyi 12.5 rom 9T Pro/K20 Pro MIUI VN v12.5.1.0 India Stable

Hocam bi kaç kez temiz kurulum yaptım ancak hepsinde resimdeki hatayı alıyorum, sistem uygulamaları inmiyor şeklinde hata veriyor
  3. Q

Tema Jiyan Fenerbahçe Teması

Eline emeğine sağlık hocam eu romdan dolayı temalar kısmında görünmüyor, mümkünse mtz link verebilirmisiniz
  4. Q

Soru 9 T PRO Bildirim Sıkıntısı ve İdeal Rom

Hocam eu 12.0.5 stabil kullanıyorum, bildirim konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadım, aynı romu kullanıyorsanız temiz kurulum öneririm
  5. Q

Rom 9T Pro AbhiX ROG Edition 21.4.29 Miui 12 Rom

Eline emeğine sağlok hocam
  6. Q

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Escobar1945 Miui 11 Android 10_20.3.5 Beta

Bende tekrardan romu flashladım,şu an romun kendi kernelini kullanıyorum , birkaç günlük kullanıcı deneyimime göre şarj konusunda çok bi fark görmedim kendi açımdan ama ram kullanımı normale dönmüş durumda
  7. Q

Hocam kernelden değişiminden sonra ram kullanımında bir artış oldu mu sizde
  8. Q

Rehber Mi 9 T Pro / K20 Pro Tüm Romlar- Twrp - Kernel - Gcam - Root

Hocam bu kernelden sonra sizin tlfnda da ram kullanımı yükseldi mi, önceki romlara kıyasla ram kullanımı yükseldi benim telefonda
  9. Q

Rehber Mi 9 T Pro / K20 Pro Tüm Romlar- Twrp - Kernel - Gcam - Root

Eline emeğine sağlık hocam
  10. Q

Tema Taslak / Draft (Ottoman) Tema Markette Yayında

Eline emeğine sağlık hocam clap~~
  11. Q

Tamamdır hocam çok saolun hallettim
  12. Q

Aynen hocam kapatmak için var, ekran kapalıyken çift tıkla ekranı uyandırma seçeneğini bulamadım, çok önemli bişey değil ama el alışkanlıkları değişmiyor
  13. Q

Hocamın eline sağlık çok güzel ve akıcı bi rom olmuş, emeği geçen herkese teşekkürler, sormak istediğim bu rom da çift tıkla ekran uyandırma yok mu yada ben bulamadım
Üst Alt