qondor kullanıcısının son içeriği

1. qondor

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

hocam twrp ekranında telefona yüklüyorum zip olarak romu ama telefonda installda görünmüyor zip dosyası
  2. qondor

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

hocam iyi günler şuan elimde SD kart yokta trwp üzerinden nasıl yükleyebilirim SD kartsız fastboot modu ile yükleme şansım varmı var?
  3. qondor

Rehber Çin versiyon telefonlara Root

şu hatayı alıyorum hocam https://prnt.sc/u006w5
  4. qondor

Hocam arkadaki redmi yazısı dikey olarak yazıyor Modelde gördüğünüz üzere sonu E ile bitiyor 1597423478 Sizin cihazda aynı şekilde Çin versiyon ise bugün deneyecem
  5. qondor

Çin versiyona yükleyebilen oldu mu arkadaşlar 7. Install girip magisk-uninstaller.zip kuruyoruz 7. adımda yükleme sırasında error1 hatası alıyorum
  6. qondor

Rehber [ANDROİD 10] Redmi Note 8 Pro Twrp+Root

hocam buradaki yöntemi denedim magısk unıtsaller calısmıyor error 1 hatası verıyor system mount dıyor
  7. qondor

Rehber [ANDROİD 10] Redmi Note 8 Pro Twrp+Root

Hocam iyi günler tekrar tekrar denemem rağmen adım adım yapıyorum en son reboot system dediğimde tam açılacakken twrp moduna atıyor tekrar cihazı. Global rom kullanıyorum romdan kaynaklı olabilir mi Birde Çin telefonlarında root kısmı iş görmez demişsiniz cihazım yurtdışı cihazı kapalı kutu...
  8. qondor

Yardım Redmi note 8 pro Root Atamıyorum

DOSTUM DEDİKLERİNİ YAPTIM GENE AÇILMADI DALVİK CAHHE DE YAPTIM GENE TWRP MODUNA ATIYOR TEKRAR BENİ
  9. qondor

Yardım Redmi note 8 pro Root Atamıyorum

Öncelikle şimdiden yazan herkese teşekkür ediyorum. Sorunum şöyle cihazıma twrp yüklüyorum Twrp üzerinden magisk ile root işlemini gerçekleştiriyorum reboot system dedikten sonra cihaz redmi yazısında kalıyor açılmıyor. Bir süre bekliyorum aynı sorun devam ediyor açılmayınca tekrar trwp...
  10. qondor

Çözüldü Redmi Note 8 Pro Unlock Hatası

Yok ödeme olmadı kimseye 1 ay beklemem gerektiğini biliyordum telefonculara sorduğumda 1 hafta 2 hafta dediler ondan aklım karıştı daha erken açmak için uğraşıyordum olan oldu 1 ay telefonsuz kaldım
  11. qondor

Arkadaşlar 1 ay bekledikten sonra bootloader kilidini açtım 1 ay geçmesi gerekiyor şuan sorun çözüldü
  12. qondor

hala aynı sorunu yaşıyorum çözümü için yardım edecek kimse yok mu
  13. qondor

güncell++++
  14. qondor

Çince birşeyler yazıyor ama benim anladığım kadarıyla cihazdaki mi hesabı ile uyuşmuyor diyor çünkü mi hesabımın sonu 223le bitiyor bundada öyle yazıyor 1581214218 Çince birşeyler yazıyor ama benim anladığım kadarıyla cihazdaki mi hesabı ile uyuşmuyor diyor çünkü mi hesabımın sonu 223le...
Üst Alt