qhasanq21 kullanıcısının son içeriği

1. Q

Yardım mi 10 cihazım fastboot'da takılı kaldı

Sorunu çözdüm, sorunsuz kullanıyorum. Android 11 ile birlikte.
  2. Q

Yardım mi 10 cihazım fastboot'da takılı kaldı

Mi 10 cihazıma twrp üzerinde yeni rom yüklemek isterken telefon kalakaldı. twrp modda ne format factory yapabiliyorum ne de wipe leyebiliyorum. Telefonun tek dediği; Failed to mount/System_root(invalid argument) Failed to mount/vendor(invalid argument Failed to mount/product(invalid argument...
  3. Q

REDMİ PRO cihazına miui 10 güncellemesi

External storge haricinde her yeri wipeledim. Romu yüklüyor bakalım 1540642587 Son 5 dakikadır böyle . Endişelenmeli miyim?
  4. Q

Peki rom yüklemeden önceki wipe yani format kısımlarını yapmadan rom atmak mümkün müdür
  5. Q

Bağlı olmasına rağmen böyle bir hata aldım. Diyelim ki cihaz unlock değil. Romu yüklerken nasıl bir hata alırım ?
  6. Q

hayır, ama daha önce ilk alındıgında bu işlemleri yaptıgımı hatırlıyorum. Fake romdan stabil roma geçirmiştim telefonu. hatta 15 gün kod falan beklemiştim sanırım
  7. Q

anladım hocam öyle yapacam. Peki telefonun unlock olup olmadıgını nasıl anlarım
  8. Q

Sistem güncelleme üzerinden olmaz mı? Zip sanki indirme
  9. Q

hocam bu oluyor değil mi?
  10. Q

Link alabilir miyim hocam
  11. Q

Hocam Çin romu ama bu, Türkçe dil desteği olmaz herhalde .
  12. Q

Beyler nereye baktıysam bulamadım. Yok mu bu cihazı takıp güncellemeyi paylaşan bi koca yürekli. Miui 8de telefon halen
Üst Alt