Qaldreeg kullanıcısının son içeriği

1. Qaldreeg

Yardım Amazfit uygulamasıyla oturum açamıyorum.

Sorun çözülmüş. Dediğim gibi sunuculardan kaynaklı sanırım çünkü uygulamayı açar açmaz bağlandı. Anladığım kadarıyla zaman zaman böyle sorunlarla uğraşacağız ama olsun. Eğer bağlanmakta sorun yaşayan olursa yardımcı olurum dün tüm günümü Amazfit sorunlarının çözümlerini okumakla geçirdim...
  2. Qaldreeg

Maalesef durum aynı bekleyeceğiz mecbur. Kaç gün sürer bilmiyorum. Bir şey öğrenirseniz buraya da yazın lütfen.
  3. Qaldreeg

Anladığım kadarıyla sorun sunucularda. Bu pandemi yüzünden işler uzar mı uzamaz mı bilemedim. Az önce Amazfit'in 3.6.2 sürümünü denedim ve yine aynı sonuç. Maalesef teslim oluyorum artık gün aşırı deneyeceğim. O kadar da heveslenmiştim be kursağımda kaldı mm~~
  4. Qaldreeg

Yabancı kaynakları da okudum bu sorun genelde yaşanmış ama 1 veya 2 gün içerisinde düzeltilmiş. Bakalım bekleyeceğiz. Daha önce de yazdığım gibi farklı cihazlarda da denedim açılmadı. Yine aynı yabancı kaynaklarda eski sürüm yükleyin öyle deneyin falan yazmışlar ben bir sitede 4.0.0 sürümünü...
  5. Qaldreeg

Hocam bir iPhone X, bir iPhone 7, bir Xiaomi Redmi Note 8, bir Samsung A71'den denedim. Hiçbirinde açmadı gönlüm rahat.
  6. Qaldreeg

Maalesef hocam daha önce akıllı saatim olmadı.
  7. Qaldreeg

Bluetooth üzerinden görünüyor saat ama eşleştirmek için bir şey yapamıyorum.
  8. Qaldreeg

Hocam en başı hani amazfit uygulamasını açıyorsun da senden hesaba giriş istiyor ya. Orada kaldım hala hesaba girmiyor. 1590680223 Adım adım da fotoğrafları ekledim.
  9. Qaldreeg

Hocam sen yanlış anladın. Saat eşleştirmesinde sıkıntı yaşamadım. Amazfit uygulamasında oturum açamıyorum.
  10. Qaldreeg

Bu sabah Amazfit GTR'ım kargoyla geldi. Hemen açıp inceleyeyim dedim ama Amazfit uygulamasıyla oturum açamıyorum. Kolaylık olsun diye Google hesabımla oturum açtım "Veriler hazırlanıyor..." diyor ve 20 30 saniye sonra yeniden deneyin diyor. Mi hesabımla denedim olmadı, sıfırdan hesap açtım...
Üst Alt