Pyxis kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Telefon durup dururken açılmadı

oldu hocam çok teşekür ederim.
  2. P

Yardım Telefon durup dururken açılmadı

Mi 9T kullanıyorum. Bugün eu beta romumu güncelleyeyim dedim ve sadece manuel olarak internetten indirdim başka herhangi bir işlem yapmadım. twrp'ye girmek için telefonu kapattım, telefon bir daha açılmaz oldu. Açılırken redmi ekranının ardından fastboot ekranında kalıyor ve öyle sadece...
  3. P

Yardım Dosyalar Şifrelendi

davinci 3.3.1.4 twrp üzerinden wipe cache, data yaptım tekrar kurulum yaptığımda dosyalar şifrelendi ve hepsi DKASDKASDKCSKDSK gibi isimler aldı. dosyaları kurtarmanın bir yolu var mı?
  4. P

Rom Redmi K20 / Mi 9T - Xiaomi.eu v9.8.15 Beta ve v10.3.15.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

sanal tuşların normalde gizli olup hafif yukarı çekince gelmesi olayını kaldırmışlar. tam ekran hareketlerini de sevemedim. bunu geri getirmenin bir yolu yok mu?
  5. P

Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

çıkış yapmadım. güncelleme yapmıştım ama bootloaderi açmaya çalışmamdan önce mi sonra mı hatırlamıyorum. nedenler bunlarsa sonraydı o zaman.
  6. P

Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

ilk denediğimde 17 gün bekleme süresi verdi, o süreyi bitirdim şimdi 219 saat tekrar verdi neden olmuş olabilir?
Üst Alt