Pych025 kullanıcısının son içeriği

1. Pych025

Çözüldü İmei Atma

Teşekkür ediyorum.
  2. Pych025

Diğer Kıbrıstan Alınan Cihaz İmei

Merhabalar. Dünde konu açmıştım yardımcı olan olmadı. Kıbrıs’tan cihaz getirecek bir arkadaşım. İmei rahat bir şekilde artırabilir miyiz. Oradan kktcell bayisinden alınacak cihaz yani turkcell bayisi. Fiyat farki var model belirli birsey yok. Turkiye de imei kolaylikla attirip rahat bir sekilde...
  3. Pych025

Çözüldü İmei Atma

Merhabalar. Arkadaşım Kıbrıs’tan xiaomi marka bir cihaz almayı düşünüyor. Model vs bilgi vermedi sadece orada bulunan bir Turkcell bayisinden satın alacakmış. Kendisi askerlik sebebi ile orada bulunduğu için benden yardım istedi. Cihazi oradan satin alip turkiyede sorunsuz bir sekilde...
  4. Pych025

Satış 5 Aylık Mi-8 6-128gb.

Ama yine de yaranamiyoruz kardesim :))
  5. Pych025

Bende ayni fiyati verdim kardesim aksi bir fiyat vermedimki zaten.
  6. Pych025

Xiaomi Mi 8 Akıllı Telefon Fiyatı - Vatan Bilgisayar Bu turkiye garantili fiyati. Xiaomi Mi 8 128 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı Bu da benim aldigim adresteki fiyati kardes 3500 iken ben aldim. Benim işime gelip gelmemelik bir durum yok sen işine geldiği gibi davranıyorsun ona ben tepki...
  7. Pych025

Kardes git sende migrostan al sıfırını. Muhalefet olmak zorunda mısın ? Migros cihazları hakkında forumda bir sürü konu mevcut. Cahilliğinize veriyorum :))
  8. Pych025

1554878592
  9. Pych025

Alış Xiaomi mi 8 ikinci el garantili arıyorum

Mi8 arıyorsanız bende de satılık bir cihaz var. Özelden ulaşırsanız bilgi verebilirim.
  10. Pych025

5 aydır kullanmakta olduğum mi 8 cihazımı mecburiyetten dolayı satmak zorundayım. Piyasası nedir ne değildir bilmiyorum. Tertemizler sorunsuz sıkıntısız telefondur. İthalatçı garantili olarak hepsiburadadan aldım. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun diyorum. Not: resimlerini şu an çekip...
  11. Pych025

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.3.28 Global Beta Rom

Guncelleme gelmiş şu an kontrol ettim. Varmi yükleyen ya da herhangi bir değişiklik?
  12. Pych025

Xiaomi mi 8 garantili arıyorum

Özelden ulaşabilir misiniz
  13. Pych025

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.3.11 Global Beta Rom

Guncellemeden sonra mobil ağda bayağı bir sıkıntı var sürekli 3g 4g arası geçiş yapıp duruyor. Belirli bir ağda sabit kalmıyor bu sorunu başka yaşayan var mı?
  14. Pych025

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.3.1 Global Beta Rom

Son betayı yüklemeye çalışıyorum lakin wifiden yüklerken %64de sorun var dedi iptal etti. Mobil veriden deniyorum şu ama %1 de kalıyor. Garip bir durum
  15. Pych025

Yardım Mi8 Betadan Kararliya Dönüş sorunu

Size zahmet link bırakabilir misiniz
Üst Alt