pwrmn72 kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Play store sertifika sorunu

Bunu sadece magisk yükleyerek ve magiski gizleyerek yapabilirsin
  2. P

Yardım magisk manager safetynet API hatası

senin dediğinle bu farklı şeyler
  3. P

Mod Universal SafetyNet Fix v2.4.0 - Güncel

abi oluyor olmuyor olmuyor
  4. P

Yardım POCO F2 PRO Magisk safetynet konrolünü hiçbirşekilde geçemiyor

merhaba arkadaşlar POCO F2 PRO Magisk safetynet konrolünü geçmiyor ve bu can sıkıcı olmaya başladı bakmadığım site kalmadı dün miui 12.2.5 e güncelledim sarmadı sonra global V11.0.2.0.QJKMIXM romunu tekrar kurdum ve magiski yükledim daha önce doğrulamayı geçen safetynet şu an çalışmıyor...
  5. P

Yardım Safetynet Magisk Sorunu

ya çok sıkıntılı bi durum bende 2 güdür uğraşıyorum poco f2 pro cihazını kullanıyorum daha önce yapmıştım fakat artık olmuyor
  6. P

Çözüldü SafetyNet Onaylama Başarısız nasıl çözülüyor?

nasıl yaptın ben bi türlü yapamıyorum safetynet-fix-v1.1.1 [miuiturkiye.net] zipi denedim hardware off denedim olmuyor cihaz poco f2 pro global V11.0.2.0.QJKMIXM romu kurulu
  7. P

İpucu Redmi Note 8 Pro - SoftBrick | HardBrick | BootLoop - Hakkında Önemli Bilgilendirme !

Nasıl kanka botloader kapalı ve redmide kalan cihaz nasıl olacak telefonu sattım bu yuzden
  8. P

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

Yükleme aracın çalışmıyor kardeşim bütün driverleri yükledim cihaz açık şekilde cihaz kapalı şekilde denedim hep hata veriyor CMD komut aracindan yukledim
  9. P

Çözüldü MiFlash rom yüklerken hata

bendede bu oldu
  10. P

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

benim poco f2 pro MIUI global 11.0.2 bu twrp yüklersen sıkıntı yaşar mıyım acaba ? J
  11. P

İpucu Redmi Note 8 Pro - SoftBrick | HardBrick | BootLoop - Hakkında Önemli Bilgilendirme !

beyler bari cihazı nasıl türkçe yapabiliriz onu söyleyin
  12. P

Yardım Bootloader kapalı redmide kalıyor recoverye atıyor

bunu sadece ve sadece UFİ box veya yetkili mi hesabıyla yapabilirmişim yerel bi telefoncuyla anlaştım işin uzun sürebileceğini söyledi boxtan server yetkisini belli saatte alıyormuş server olduğu halde yazma gerçekleşemeyebiliyormuş server izin verinceye kadar deneyecek yarın hallolur dedi
  13. P

Yardım redmi note 8pro için type c den hdmi dönüştürücü

Desteklemiyor kardeşim ben de çok uğraştım
  14. P

ya ben bi telefoncuya verdim aynı sorun bendede var adam çince olacak diyor
Üst Alt