Pusat23 kullanıcısının son içeriği

1. Pusat23

Yardım Mi 8 Lite V10.2.2.0 Sürümü Mobil Veri,Şebeke,4G Sorunu [ Bilinen ilk çözüm yöntemleri eklendi ]

arkadaşlar merhaba mi 8 lite da media player oynatıcıyı nasıl değiştiririm. bulamadım
  2. Pusat23

Yardım Mi 8 Lite V10.2.2.0 Sürümü Mobil Veri,Şebeke,4G Sorunu [ Bilinen ilk çözüm yöntemleri eklendi ]

arkadaşlar merhaba telefonda güncelleme var diyor giriyorum güncellemeleri kontrol et diyorum sunucu ağa bağlanamıdı uyarısı çıkıyor sürekli ama wifi ye bağlıyım aslında
  3. Pusat23

Yardım Ultra güç tasarrufu

yok hocam:) şarjdan yana sıkıntılıyım bu son güncellemeden sonra, önceki sürümde de otomatik parlaklık aktif değildi bu şekildeydi ama bu mi11 den sonra erkenden bitiyor....
  4. Pusat23

bide karanlık modda önceden bildirim gelen ekranda siyah olurdu yazı karakteri falan daha iyiydi. şimdi gri oluyor ve yazı tipi katakteri çok kötü soluk gibi. ne bileyim eksileri var.
  5. Pusat23

üstad sende de son güncellemeden sonra şarj olayında bi sorun var mı? benim mi8 lite da şarj erken bitiyor bi önceki sürüme göre
  6. Pusat23

arkadaşlar merhaba bu mi11 son güncellemeden sonra şarj olayı çok kötü oldu. güncellemeden önce bu denli hızlı erken bitmiyordu. sorunu yaşayan mi8lite kullanıcıları var mı acaba başka?
  7. Pusat23

Çözüldü dokunmatik sorunu

Ottoman hocam sağolasın oldu eyvallah
  8. Pusat23

Kapatabilsem zaten hallederim. Dokunmatik çalışmıyor diye belirttim 1568646168 Ottoman hocam güç tuşuna uzun basınca kapanmıyor maalesef. Bu şekilde seçenekler çıkıyor ama dokunmatik yok olmuyor
  9. Pusat23

Arkadaşlar merhaba, Şu an başka bir telefondan giriş yaptım Xiaomi mi8lite telefonum var ekran dokunmadığı biranda bozuldu telefona çağrı geliyor mesaj geliyor ama hiçbir şekilde telefonu açamıyorum. Ama yandaki açma kapama tuşuna basıyorum ekran ışığı oluyor ama yok dokunmatik olmuyor Sebep...
  10. Pusat23

Bu aralar tel ile ilgili bi sorunum var; Google da herhangi bir şey aratıp çıkan sonuçlarda youtube kanalındaki video linkini açmak istiyorum ama linke tıklayınca o ilgili arattığım video açılmıyor youtube ilk girdiğiniz zamanki ana sayfası çıkıyor. Whatsapp dan gelen herhangi bir youtube...
  11. Pusat23

Arkadaşlar merhaba Yeni bi konu başlığı açmak istemedim. Mi8lite telde mi cloud alanına foto ve videoları otomatik kaydediyor ya. Bunları nasıl görürüz google fotoğtaflardaki gibi
  12. Pusat23

Yardım Whatsapp Bildirim Gelmiyor

Arkadaşlar merhaba Yeni bi konu başlığı açmak istemedim. Mi8lite telde mi cloud alanına foto ve videoları otomatik kaydediyor ya. Bunları nasıl görürüz google fotoğtaflardaki gibi
  13. Pusat23

Yardım Mi8 lite gmail sorunu

Ayar o şekilde zaten hocam. 1562827965 hocam bende sizdeki gibi değil ayarlar Pil tasarrufu çıkmıyor mesela Veri kullanımını kısıtla kısmında da sadece mobil veri var wlan yok misal
Üst Alt