punisher3503 kullanıcısının son içeriği

1. punisher3503

Yardım Redmi note 11 pro parmak izi kilit açma

Bakalım hocam film takılmamış olabilir dendi yarın soracak ona göre yazarım buraya
  2. punisher3503

Sordum aldığım yere filmi takmamış olabilirler dedi zaten
  3. punisher3503

Direnç kayıtlı olarak geldi bana acaba bu da öyle bir şey olabilir mi? 1672771482 Çünkü içi açılıp kayıt yapılıyor
  4. punisher3503

Hayır hocam sıfır geldi cihaz ki öyle olsa bile menüde olması gerekmez mi
  5. punisher3503

Xiaomi redmi note 11 pro cihazım var parmak izi ile kilit açma menüsü yok.Yazılım düşürdüm yine yok nasıl olacak bu iş anlamadım
  6. punisher3503

Yardım Redmi note 11 pro son güncelleme sonrası parmak izi kayboldu

Merhaba cihazım redmi note 11 pro son güncelleme sonrası parmak izi ile kilit açma menüden kayboldu.Bunun çözümü var mıdır yardımcı olur musunuz?
  7. punisher3503

Yardım redmi note 11 pro google oturum açılamadı sorunu

Merhaba cihazı bugün direnç kayıtlı olarak satın aldım.Cihazı fabrika ayarların alıp temiz bir kurulum gerçekleştireyim dedim fakat fabrika aayrlarına aldığımda cihazda bir türlü oturum açılmadı kısmını geçemedim.Bunun bir çözümü var mıdır.ne yaptıysak olmadı
  8. punisher3503

Çözüldü Açık yardım Google sorunu

merhaba bende direnç kayıtlı note 11 pro var aynı sorunu sıfırlayınca yaşadım fakat bu dediğiniz çözümler işe yaramıyor.Yardımcı olabilecek birisi var mı acaba 1672416519 programı yükleyemiyorum cihaz açılış sayfasından youtube bağlantısını kullanarak kurdum fakat google play servislerini...
  9. punisher3503

Yardım Mi11t kamera sorunu

Sağolun hocam.Donanımsal bir şey olmamalı çünkü daha 2 haftalık cihaz.Çok sağolun verdiğiniz cevap için
  10. punisher3503

Yardım Mi11t kamera sorunu

Ürünü 2 hafta önce İzmir Çankayadan yd olarak aldım.İmei atılmadan önce cihazımda hiçbir sorun yoktu fakat IMEI attırdıktan sonra kamerada bulanıklık olmaya başladı ve bu benim canımı çok sıkıyor.Çok sık fotoğraf çeken birisiyim.0.6 genişlikte üst kamera çalışıyor ve sorun yok,1.0 zoom yapınca...
  11. punisher3503

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Hocam benim telefon note 8 orada iki adet rom var ginkgo ve ginkgo_twrp adında gerçi ginkgo twrp 25 MB ama nasıl yükleyeceğiz bunu telefona şu an eu beta rom da cihazım
  12. punisher3503

Soru Resmi note 8 Bluetooth kopma sorunları

Bende de mi band 4 var ama dediğiniz sorunları yaşamıyorum.Sadece kulaklık takılıyken bağlantı kopuyor belki de yazılımla değil de Bluetooth versiyonları ile ilgilidir.redmi note 8 4.2 Resmi note 7 5.0 kullanıyor 1581844470 Yok hocam onunla alakalı değil bildiğin sorun var ben sürekli...
  13. punisher3503

Soru Resmi note 8 Bluetooth kopma sorunları

Merhaba ben daha önce note 7 kullacısıydım ve bludio t-elf Bluetooth kulaklık kullanıyorum.Şöyle bir sorunum var note 7 de telefonum şarjda iken iş yerinde nerdeyse 70 metrelik yerde hiç kopma olmadan dinleyibiliyordumfakat bu note 8 de şarjda olsa da cebimde olsa da sürekli kopuyor bağlantı...
Üst Alt