psrker26shw kullanıcısının son içeriği

1. psrker26shw

Yardım Twrp yükledim bootloopta kaldı

xiaomitoolv2 kullanabilirsin. boot img veya nvdata tekrar flashlayabilirsin.
  2. psrker26shw

Yardım ### tuşu sürekli basılı kalıyor

bende kilit olmasına rağmen yapıyor yazılımsal bi sıkıntı var.
  3. psrker26shw

Rom Redmi Note 11 pro Eu roma geçiş

Xiaomi tool V2 diye bişey vardı tüm bölge romlarını kullanabşliyordun bende de Viva var istersen yarın yaz yardımcj olayım
  4. psrker26shw

Rehber POCO Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

note 11 pro 4g viva da denendi çalışıyor.
  5. psrker26shw

Yardım ### tuşu sürekli basılı kalıyor

bende note 11 pro 4g viva var tek bende oluyor sanıyordum miui 14ten sonra böyle oldu. ayrıca klavyeden hangi tuşa basarsan bas # yazıyor o esnada buga giriyor.
  6. psrker26shw

Soru Note 10 pro bootloader

çok kolay diye bir youtube kanalından aldım fakat dosya sadece mediatek cihazlarda çalışıyormuş hocam kusura bakmayın.
  7. psrker26shw

Soru Note 10 pro bootloader

internetten bulduğum bir toolla anında açtım note 11 pro cihazımda ayrıca hiçbir veri kaybetmedim. sadece dm verify hatası aldım onu da adbden hallettim. isterseniz dosyayı sizinle paylaşabilirim.
  8. psrker26shw

Yardım Gizli Özellikler (istek)

miui downloader yaz play store orda var. ayrıca cihazına magisk yüklersen ordanda modüllerle yapabilirsin.
  9. psrker26shw

Mod Miui System Launcher Mod Kashi

viva kullanıyorum mtk işlemcili olduğu için twrp yok maalesef.
  10. psrker26shw

Yardım 12T Pro Bilgisayar görmüyor

bir bildirim gelmesi lazım pcde ne için kullanacağınızı seçin diye oraya basıp dosya aktar a basmalısın.
  11. psrker26shw

twrp yok telefonumda adbden kurdum. bir arkadaş yardımcı oluyor öm de magiskimi düzgün kuramamışım sanırım kaldırıp tekrar kurmam gerekiyor.
  12. psrker26shw

nasıl yapacağım yani anlamadım bugün ilk defa kurdum fazla bi bilgim de yok.
  13. psrker26shw

Yardım Android sürüm farkı

miui 13 android 12nin sürümü 12.5 android 11 in sürümü. nasıl bir fark çıkabilir?
  14. psrker26shw

uygulama 26.1 magisk 25.2 yazıyor.
Üst Alt