proton252 kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Mi5 kapandı açılmıyor

Edl moda geçmiş veya şarj tamamen bitmiş olabilir. Yazdıklarım tamamen varsayımlara dayalıdır ve sorumluluk size aittir. Edl moda geçtiyse miflash ile rom yükleme işlemini başlatıp hata vermesini bekleyin. Cihazı güç tuşuna basılı tutup kapatın ardindan açılması lazim. Orjinal rom...
  2. P

Vivo X5 Max Türkçeleştirme

Gelişmeleri buraya yazarsanız bu cihazı kullanan veya satın almak isteyenlere faydalı olacaktır. MI 2S cihazımdan gönderildi
  3. P

Vivo X5 Max Türkçeleştirme

Telefonunuz kitkat üzerine inşa edilmiş funtouch os 2.0 ile geliyor. Bu romun bildiğim kadarıyla herhangi bir çevirisi bulunmuyor. MI 2S cihazımdan gönderildi
  4. P

Forum Video ve Resim Sorunu Çözümü

Teşekkürler. MI 2S cihazımdan gönderildi
  5. P

Forum Tema Oylaması ! ! !

Güzel soru :D
  6. P

Ankara'ya taşınıyorum hocam :D
  7. P

Huzurlarınızda Xiaomi'nin yeni ürünleri

Xiaomi beni ve çevremdekileri kesin olarak (12dyl1983 hariç) kaybetti. Büyük telefon sevdası nedir arkadaş ? Bu firmaların hiç biri Sony z1c, z3c telefonlarını duymadı, görmedi mi ?
  8. P

@cantara, oy vermeden önce konuyu okumadım rüşveti kaçırdım :D Oyum turuncu temaya :)
  9. P

lewa os 5 türkçe dil hakkında

Baktım fakat bulamadım. Crowdin üzerindeki dosyaları indirip, dizin yapısını örnek olarak verdiğim github (ukrayna çevirileri) sayfasındaki gibi yapın. İkinci olarak oluşturduğunuz github deposuna yükleyin. Son olarak bu depoyu jbart ayar dosyasına işleyin. Github kullanımı...
  10. P

Redmi note için miui v6

Redmi modelleri için henüz resmi v6 yayınlanmadı.
  11. P

Konu uyugun bölüme taşınmıştır.
  12. P

Roma eklemek için jbart kullanılabilir teorik olarak. Bunun için crowdin üzerindeki çeviri dizinlerinin jbart ile uyumlu olması gerekir. Jbart ile uyumlu örnek lewa çevirileri için bu sayfaya bakınız https://github.com/yigor2/Lewa_5_Ukrainian_translation/tree/master/Ukrainian Crowdin...
  13. P

Yeni Tema Hakkında Görüşleriniz

Tema değilde xenforo olsa güzel olur :D
  14. P

İpucu RAM Booster kullanırken bir kez daha düşünün!

"Android gibi harikulade kodlanarak tasarlanmış bir sistem" Bu kısmına katılmasam da anlatılanlar doğru, bu güzel yazı için teşekkürler.
  15. P

Yeni Tema Hakkında Görüşleriniz

Ben alışamadım yeni temaya.
Üst Alt