pronumber kullanıcısının son içeriği

1. P

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Cihaziniz rootlunise cikmasi lazim aslinda ama, rootsuz cihazda olmuyor maalesef bu yontem
  2. P

Rehber *Yeni Yöntem Eklendi - 15 Ağustos 2020* MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Evet simdi vowifi yi acamayanlar icin ekstra cozumu yaziyorum; 1-Oncelikle create shortcut uygulamasini play storeden indirin 2- uygulama acilinca aplications a tiklayin ve arama kismini modem yazin ve cikan tek sonuca tiklayin 3- sag ust kosede + isaretine tiklayin, to louncher olani secin 4-...
  3. P

[Redmi Note 3/Pro] Miui 8 Developer Rom

en genel degerlendirme bu mesaj olduğu için alıntıladım. bazı yazdığınız hataların çözümünden bahsedeyim; - eğer sıfırdan formatlayıp en güncel versiyonu yüklerseniz hesap makinası geliyor geri. -titremeyı kapatma işini şöyle yapacaksınız. önce cihazı ingilizce yapacaksınız, sonra ilgili menuden...
  4. P

Satış Redmi Note 3 pro 32gb 3gb 950TL

selmalar, 2 tane var bi tanesini kullanıyorum
  5. P

hocam bu tarz konuları pm den konussak?
  6. P

yani eger bana güvenemezsiniz ( ki elbette haklısınız ) elimden bişey gelmez bu durumda.
  7. P

o şekilde satış yapamyorum. sıfır ürün en nihayetinde, alıp begenmedim diyip geri yollarsanız ürün ikinci el olmus olacak. dediğim gibi güven şüpheniz varsa izmirde bi tanıdığınıza elden aldırabilirsiniz
  8. P

ilanda belirttiğim üzere kutu hariç aksesuvarları bekliyordum ki onlar da ulaştı elime. yani kutu hariç her şey tamam. ama tabi çinden gelen bi ürün olduğundan fatura olma ihtimali yok. güven konusunda ise; özelden ulaşın isterseniz referans konusunda yardımcı olurum. izmirdeyseniz veya izmirde...
  9. P

evet hala elimde
  10. P

redmi note 2 ye göre baya güzel. lg g3 le karşılaştırma şansım oldu. baya yakınlar ama benim göüşüm rm3 pro bi tık önde. bu arada aksesuvarlar da geldi ( kutu hariç )
  11. P

satılmıştır
Üst Alt