promet kullanıcısının son içeriği

1. promet

Soru Mi 9t sorunlu bir cihaz mı

Bir aydır kullanıyorum, hiç bir sorun yaşamadım. Çok beğendim. Cihaz yeni olduğu için resmi TWRP ve aosp custom romlar henüz yok. Kısa zamanda gelirler ve bu kısımlarda yaşanan sorunlar da biter.
  2. promet

Sohbet Mi 9SE > Mi 9T

Hayırlı olsun. Hoşgeldiniz.
  3. promet

Sohbet Mi 9T'nin Beğendiğiniz Özellikleri Nelerdir? (SOHBET)

Amoled, çentiksiz, tam ve geniş ekran Yes~~
  4. promet

Çözüldü Mi 9T Chromecast

Sorun mi box 3 cihazımdaymış. Şu anda düzeldi. Böyle bir sorunla karşılaşan olursa diye yazayım: Mi box cihazından chromecast uygulamasının güncellemeleri kaldırılınca çalışıyor.
  5. promet

Çözüldü Mi 9T Chromecast

Hangi rom, sürüm kullanıyorsunuz 1566053869 Denedim ama çalışmadı, teşekkürler.
  6. promet

Çözüldü Mi 9T Chromecast

Merhaba. Eu rom kullanıyorum. Evdeki Mi Box 3 cihazımdaki Chromecast özelliğini kullanamıyorum. Cihaz sürümü uyumlu değil gibi bir ifade gördüm. Diğer romlarda da mı böyledir? Ekran yansıtma, chromecast vs. deneyen oldu mu?
  7. promet

Recovery Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-0723 Tek Tuş Yükleme Aracı

Twrp açıldığında password istiyor. Pin kodumu girdiğimde açılıyor. Bu şifreyi nasıl iptal edebilirim?
  8. promet

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın, iyi günler dilerim.
  9. promet

Recovery Mi 9T/K20 Yunan Geliştirici RED-TWRP[UNOFFICIAL]

Merhaba. Bu TWRP ile EU rom yükledim. Sonrasında red_twrp yerine 4pda mı kullanmayı öneriyorsunuz? 1565931670 EU 9.8.8 rom için hangi magisk versiyonu flaşlamalıyım, deneyen var mı?
  10. promet

Rehber TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Çok güzel ve anlaşılır bir paylaşım olmuş. Elinize sağlık, teşekkürler.
  11. promet

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın, iyi günler olsun.
  12. promet

Yardım Mi Max 2 Root

Merhaba. Cihazın bootloader kilidi açık mı? Eğer açıksa TWRP yüklü mü?
  13. promet

İpucu Mi 9T-Mi9T Pro/Redmi K20-K20 Pro Hakkında -Sıkça Sorulan Sorular - Önemli İpuçları ve Çeşitli Rehberler

Ben Ankara'da yaşıyorum. Band20 bir çok yerde görüyorum. Henüz imei işlemi yapılmadı.
  14. promet

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın, iyi günler dilerim.
  15. promet

Soru İp Adresi

Telefonda gördüğünüz ip adresi muhtemelen 192. ile başlıyordur. Bu LAN(yerel ağ)'daki ip adresinizdir ve İnternette bu adres kullanılmaz. İnternette kullandığınız ip, modemin ip adresidir. Ve bu adreste genellikle modem her resetlendiğinde değişir. İnternetteki bu ip adresinizi What Is My IP...
Üst Alt