Progressive kullanıcısının son içeriği

1. P

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Güncellemeyle telefonun animasyonları yavaşlamış. Böylece telefon da yavaşlatılmış. Gözüme çarpan sadece alt tarafta Ios'dan çaldıkları çizgi. Bildirim paneli bile değişmemiş.
  2. P

MIUI 11 Mi 8 - Global Kararlı Rom V11.0.5.0 İndirme Bağlantıları

Ben Iphone a geçiş yaptım Xiaomi pişmanlıktır :)
  3. P

Pocophone F1 e bile güncelleme gelirken bize hala gelmiyor. Bi daha Xiaomi mi asla
  4. P

Diğer TürkNet'ten Millenicom'a geçtim. (Speedtest.net sonuçları)

Gibirnet e geçtim görücez nasılmış :D
  5. P

Hocam her şey altyapı değil. TT de yoğunluk problemi diye bişey yoktu turknette var halbuki altyapı aynı.
  6. P

Siz deyince baktım ben de başvurdum bakalım nasıl firmaymış denemekten zarar gelmez ama şunu söyleyim TurkNet beş para etmez yoğunlukta ölüyor internet ve suçu bize atıyorlar.
  7. P

Ben telefondan video izlerken bile ekran timeout a düşünce kapanıyor. Sizde de aynı problem var mı?
  8. P

MIUI 12 MIUI 12 Global Stable ROM Test Başvurusu

Vardır muhtemelen ama düzgün iş yapmıyorlar. Yapsalardı her güncellemede saçma sapan hatalar çıkmazdı.
  9. P

İnceleme Mi 9T Android 10 Global Güncellemesi 11.0.4 Düzeltildi !!

Üst segment Mi8 telefonu varken Mi9T telefonuna Android 10 veren firma gibi firma
  10. P

Yardım Fredos pc win10?

20-30 Windows için çok çok düşük bir para evet bence de verilir o para. Ama burda sorun şu. O lisans yasal mı. Hayır değil. Bu sebeple crack yapın daha iyi gidin iki paket sigara için yanınıza kar kalır.
  11. P

Yardım Fredos pc win10?

Çok çok iyi biliyoruz çünkü bu yazılımların kaynak kodları açık zaten kendiniz bakın inceleyin derleyin. Antivirüslerin uyarı vermesi virüs olduğu için değil. Ayrıca bu tip yazılımlara genelde Hacktool der ama bazı saçma antivirüsler her şeye trojan dediği için yapacak bişey yok. Bir de o...
  12. P

Yardım Fredos pc win10?

Crack lerin nasıl yapıldığını ve nasıl kullanıldığını bilmek gerekiyor. Crack lerin ücretsiz olması ve bu işin yapılması insanlara virüs yaymak için yapılmıyor, kimi ücretli yazılıma tepkisinden, kimi ABD yi sevmediğinden (özellikle Ruslar), kimi zevkine, kimi adı duyulsun diye yapıyor. Windows...
  13. P

Yardım Fredos pc win10?

10 tl lik lisanslar gerçek lisanslar değil ordan satın almanızla kaçak lisanslamanız arasında fark yoktur.
  14. P

Sohbet Okul müdürünü şikayet etmek.

Öğretmenlerin kıymeti her geçen gün azalıyor. Yeni neslin hali ne olacak vah vah
Üst Alt