prenssible kullanıcısının son içeriği

1. P

İnceleme 2 aylık deji batarya deneyimim (mi 8 dipper)

Hocam batarya linkini paylaşır mısınız. Hangi siteden aldınız
  2. P

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Bu sürümle artık fotoğraflarda gökyüzü değiştirme efekti gelmiş baya da güzel olmuş ..
  3. P

Ben de rica edebilirim zahmet olmazsa
  4. P

Sarj durumu önceki global sürüme nazaran baya iyileşmiş aynı kullanımla gün sonu şarjım 60 dan 70 e yükseldi 2 gündür özellikle bekleme durumunda sarj kullanımı iyileşmiş
  5. P

Rehber GPS Sorunu ve Çözümü

Açmadan gir haritalar sana soruyor devam etmek için konum açılsın mı diye ona evet de 1565018117 Tabii bi yer seç yol tarifi de o zaman soruyor
  6. P

Hangisi olmuyor güncellemeleri kaldırmak mı yoksa gpsi haritalar içinden açmak mı 1564559702 İkisi de ayrı ayrı ben de işe yarıyor
  7. P

Konumu açıp haritalara girmeyin önce haritaları açın sonra o size konum açılsın mı diye sorunca açın bu kesin çözüm.. Ayrıca güncellemeleri kaldırınca da düzeliyor
  8. P

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.3.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Bariz daha iyi yüzde 10 12 fazla oluyor akşam eve döndüğümde aynı kullanımla
  9. P

Güvenlik uygulamasında alttaki menülerde oyun hızlandırıcı var ordan açık hale getirip sonra da ayarlarını yapabilirsiniz
  10. P

4 Game turbo modu geliştirilmiş ve gerçekten çok iyi olmuş oyun hızlandırıcı olarak tasarımı da değişmiş dokunmatik hassasiyetini 1562445685 Dokunmatik hassasiyetini tepkisini tekrar basma gecikmesini her oyun için ayrı ayrı ayarlayabiliyoruz hatta renkleri daha kontrastlı da yapabiliyoruz...
  11. P

1)Arayüz belirgin hızlanmış kasmalar azalmış 2)Yeni gelen aod özelleştirme inanılmaz güzel artık devamlı kullanıyorum 3)En ama en önemlisi batarya performansı en az yüzde 20 daha iyi şu an 2. Gün ve artık rahatlıkla söyleyebilirim kesinlikle güncelleyin
  12. P

Yok normal kurulum yaptım ama siz bi deneyin hocam
  13. P

Ben de hiç takılma yok hatta daha iyi 10.3.2.0 a göre problem sanırım genel değil
  14. P

Hangi animasyonda takılma oluyor sizde ?
Üst Alt