Prensalex kullanıcısının son içeriği

1. P

MIUI 12 Redmi K30 / Poco X2 - Hindistan Kararlı Rom V12.1.3.0.RGHINXM İndirme Bağlantıları

Bu romu yükleyen oldumu ben yükledim en son paketi geri indir dedigimde güncelleme indirlemiyor diyor sizlerde aynısı oluyormu
  2. P

MIUI 12 Redmi K30 / Poco X2 - Hindistan Kararlı Rom V12.1.3.0.RGHINXM İndirme Bağlantıları

Rom telfona geldi isteydim dedim akşam yukleyeim şimdi deniyorum güncel diyor yeni güncelleme gelmiyor
  3. P

MIUI 12 Redmi K30 / Poco X2 - Hindistan Kararlı Rom V12.1.2.0.RGHINXM İndirme Bağlantıları

De diklerinizi yaptim Yine yüklenmiyor hata veriyor kullandığım versiyon 12.0.1.0 QGHİNİX 1614022160 Bu arada bu android 10
  4. P

Rom pocp x2 twrp hakkında

arkadaslar yokmu yardımcı olacak pocox2 göre twrp hepsni denedim olmuyor twrp yukleniyor acılırken dosylar yok data 0 görünüyor yokmu bu cihazada twrp
  5. P

Soru Guncelleme

Aynen
  6. P

hepsını denedim olmuoyor hepsınde data 0
  7. P

arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var telefonuma twrp yukloyorum twrpde data 0 gorunuyor telefondakı bilgier gelmiyor pocox2 ne yapmam gerekiyor
  8. P

MIUI 12 Redmi K30 / Poco X2 - Hindistan Kararlı Rom V12.1.2.0.RGHINXM İndirme Bağlantıları

zaten flash bat dosyaında pohoenixin yazıyor pohoenix yazmıyorkı dosyada yardımcı olurmusunuz
  9. P

Recovery Redmi K30 - Twrp 3.4.2B-0624 Tek Tuş Yükleme Aracı

arkadaslar telefon acılmıyor yardım
  10. P

Recovery Redmi K30 - Twrp 3.4.2B-0624 Tek Tuş Yükleme Aracı

arkadaslar yattım ben telefonum poco yazısında reseteleyip duruyo ne yapmam lazım
  11. P

Yardım Pocox2 Qcn

Arkadaşlar sizden ricam olucak yeni pocox2 8gb128 telefon aldım bana twrp magisk qcn dosyaları lazım gonderebirmisiniz
Üst Alt