Predalien kullanıcısının son içeriği

1. Predalien

Tema mukemmel kilit ekran stili :)

temayı içe aktarma özelliği olmayanlar nasıl temanın duvar kağıdını indirebilir ?
  2. Predalien

Soru Önerebiliceğiniz Modlu Telegram var mı ?

Nullgram | Cherrygram
  3. Predalien

Soru Telefon önerisine ihtiyacım var

Sadece oyun için alacağım. Kamerasının kalitesi önemli değil. Lol ve Pubg gibi oyunlar oynayacağım. Şuan almayı düşündüğüm 2 telefon: Redmi Note 10 Pro ve Redmi Note 12 Pro 5G. Hangisini alsam kararsızım.
  4. Predalien

İnceleme MIUI 14 Ekran Süresi

Hangi bölge? Global mi Endonezya mı?
  5. Predalien

Soru MIUI 14 geçmeli miyim?

Isınma sorunları varmı ? Bazı insanların bu sorunu yaşadığını gördüm.
  6. Predalien

Soru MI Smart Hub Nasıl kapatılır?

aşağıdaki küçük gereksiz kutular nasıl kapatılıyor bilmiyorum ayarlardan kapatmama rağmen başka çözüm yolu arıyorum
  7. Predalien

Yardım Redmi Note 8 (ginkgo) Orangefox ana dizin gözükmüyor.

Rastgele harflerden oluşan klasörler mi var ?
  8. Predalien

Soru Data/Obb Klasörüne Erişemiyorum

Root atılmıyor , TWRP ile Magisk yüklüyorum. Magisk APK'yı kuruyorum ve açıyorum Magisk uygulaması root yok gibi davranıyor.
  9. Predalien

Soru Data/Obb Klasörüne Erişemiyorum

Android 13'te oluşan bir problem. Android 11 ve 12'de dosyalar uygulamasından izin vererek erişebiliyorduk artık o bile olmuyor. Bu sorunun çözümü var mı ?
  10. Predalien

Yardım Telefonum açılmıyor , Redmi yazısı gelmiyor

öncedende bu durum başıma geldiği için telefoncuya götürmüştüm ve biraz sağlam yapıştırdı arkasını. yanlış bişey yapsam kırılsa daha çok kötü olacak. bana yine telefoncunun yolu gözüküyor :( teşekkürler yardımlarınız için
  11. Predalien

içinin açıl- ...yapmayın hocam ya :(
  12. Predalien

videoda redmi note 8 pro için gösteriyor , qualcomm işlemcili bir telefon için de yapsak işe yararmı ?
  13. Predalien

Redmi note 8 ginkgo cihazıma twrp'den port rom yükleyip yeniden başlattıktan sonra hiçbir tepki vermiyor. Sadece şuan siyah ekran kapat/aç tuşu işe yaramıyor acil yardıma ihtiyacım var :( Pc'den yazıyorum usb bagladıgımda usb yi pc görmüyor bile
  14. Predalien

Çözüldü Sizdede şarj yavaş mı doluyor ?

Evet , Ve bataryanın değişmesı lazım onuda yaptığımda harika olucak. Hızlı gitmeye başlıyor son günlerde. (Bu arada konuyu gören bir yetkili "Çözüldü" olarak işaretleyebilir
Üst Alt