pr0cyon kullanıcısının son içeriği

1. pr0cyon

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

ben de aero kullanıyordum, 1-2 hafta önce uygulama geçici ban attı 1 dklık sonra uyarı vermeye başladı. Çıkış yapana kadar kullandım sonra orijinal whatsapp yükleyin uyarısı verdi. Yükledim, yedeği aktaramamıştım. Tekrar deneyeceğim. İkinci bir numara da almıştım yeni, onu da WA Business 'e...
  2. pr0cyon

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

redmi note 10 pro kullanıyorum. Gece telefonu bırakıp sabah elime aldığımda %10 - %15 arası şarjım gitmiş oluyor. Bu sorun sadece AOSP romlarda oluyor. MIUI romlarda bu sıkıntıyı yaşamıyorum. Ama MIUI romlarda da çok fazla gereksiz uygulama var. Debloat edilmiş hazır kullanıma uygun, MIUI...
  3. pr0cyon

Yardım Kilitliyken bile sarj gidiyor (Note 10 pro)

Pil kullanımına bakın bi hocam, bende de aynı problem vardı miui tabanlı bir romda. Sonra AOSP roma geçtim onda da yaşadım Google Servisleri yiyodu tüm bataryayı gece. 6-7 saatte %40-50 düşüş oluyodu. Şu an Pulse rom kullanıyorum hiçbir problem yok gibi.
  4. pr0cyon

Rom Redmi Note 10 Pro/13.0.7 Pulse™ Basic-MIUI 13

imei olayını bilmiyorum hocam. Konudaki dosyayı indirdim. Daha sonra bir klasöre çıkarttım. images klasöründeki NON-HLOS.bin dosyasını sildim. Haber - Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor bu konudaki dosyayı indirerek images klasörüne attım. ismini...
  5. pr0cyon

Soru Vandec manager Artık kurmuyor

Ekip geliştirmeyi bırakmıştı, bu sebeple linkler vs kaldırıldı sitelerinden. 1 hafta önce tekrar başladılar reVanced olarak. İlk sürümlerini de çıkardılar. Google'a youtube revanced telegram yazarak ulaşabilirsiniz.
  6. pr0cyon

dün kurulum gerçekleştirdim. Kurulum bat dosyasındaki modem modülünü, forumda paylaşılan modem ile değiştirdim. Bir sıkıntı olmadı, kullanım da gayet iyi. Teşekkürler
  7. pr0cyon

hep aosp kullandığım için biraz uzak kaldım bu miui romlara. Bu rom üzerine modem dosyası flashlamaya gerek var mıdır?
  8. pr0cyon

Ana Başlık Redmi Note 10 Pro [Global] Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Telefonu alalı 1 hafta oldu. Telefonu n11'deki orijinal Xiaomi satıcısından aldım. İlk kontrol ettiğim sensör problemiydi, bir sıkıntı yok benim kullandığım cihazda. Şarjı vs gayet iyi aktif oyun oynayan birisi değilim nadiren NBA2K oynuyorum. Bir performans sıkıntısı yaşamadım. Ekran 120 Hz...
Üst Alt