poyraz4558 kullanıcısının son içeriği

1. P

Rom [RN8Pro] En Çok Tercih Edilen AOSP Rom'lar (Her Sürüm Güncellemesi Konuya Eklenecektir) // 08/12.2023

Emeği geçen herkese teşekkürler artık yıllanmış olan telefonumuzu sayenizde daha güncel ve kullanışlı yeni özellikler de ekleyerek kullanabiliyoruz, birşeyi de merak ediyorum, işlemci Mtk olduğundan dolayı çok destek verilmiyor denildi ama bakınca birçok Aosp tabanlı romlar var arada MIUI...
  2. P

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (begonia) Çin Kararlı Rom V12.5.6.0.RGGCNXM İndirme Bağlantıları

Bu forumda olabilir yanlış olmasın çin romu hakkında övgüler vardı Türkçe paketi varsa denemek isterim, global Avrupa ve modlu Endonezya romlarını kullandım son sürümlerinde batarya iflas ediyor resmen 1682799373 Şuan 12.5 Avrupa yüklü ful şarj saatlere kadar düştü artık
  3. P

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (begonia) Çin Kararlı Rom V12.5.6.0.RGGCNXM İndirme Bağlantıları

Paylaşım için teşekkürler, denemek istiyorum ama tavsiye eder misiniz Türkçe seçeneği mevcutmu aceba
  4. P

Rehber Google Arama Uygulamalarını MIUI Uygulamalarına Çevirme Modu

12.5 son sürüm Avrupa romda denedim telefon açılmıyor, bir çözümü yok mu aceba, google uygulamasında hem sensor problemi çok oluyor ses seviyeside az çıkıyor
  5. P

Gcam Gcam 8... +Lib bulamıyorum

Kusura bakmayın konuyu takip etmedim dosyaları paylaşıyorum, Android 10 sürümünde kullanıyorum kendime göre ayarladım ama mevcut ayarlar diğer modlarda düzgün çalışmaz ise değişiklik yapabilirsiniz https://drive.google.com/file/d/13Jhs_w-0fapLSJZsoRsN6N39LD-yQbkD/view?usp=drivesdk...
  6. P

Yardım Sesin otomatik kisilmasi

Tahminleri yazıyorum ama, çözümü bilen birisi varsada boş boş yazmayalım diye bekledim:) kullandığınız kılıf tuşlara basıyor olabilir, birde videoda benzer sorun için sistem uygulamalarından; system plugin ve mi başlatıcının güncelleme ve verilerini temizleyip çözüyorlar belki faydası olabilir
  7. P

Yardım Sesin otomatik kisilmasi

Kulaklık takıp çıkarıyomusunuz
  8. P

Biri aydınlıkta, diğeri tamamen karanlık ortamda flaş ile
  9. P

Sayfa açılmıyor sanırım bunu denedim Bsg nin sayfasından fix ile biten bir sürüm var yüklediğim. Yukarıda paylaştığım istediğim gibi bu arada sorun çözüldü odaklama yaparken dahi flaşı otomatik açıyor geceleyin HDR frame 60 kadar ayarlanıyor çıktıları çok temiz memnunum drive yedekledim hemen
  10. P

Öyle gerçekten işi biliyor bu işlerde de çok yetenekliler, telegram sayfalarında o kadar baktım bulamadım. Lmc versiyonları birde AGC var sanırım şuan bizim Türkiye telegram gurubunda paylaşılıyor test ettim heralde android 10 kullandığım için siyah ekran oluyor bende özellikle Agc de filigran...
  11. P

Önceki mi emin değilim ama istediğim gibi bir sürüm buldum flaş çalışıyor çıktılar temiz denemek isterseniz android 10 üzeri çalışmayabilir;
  12. P

Teşekkür ederim olytnlc, birkaç gruptan biraz araştırdım bu sürümler eskide kaldı birazda, belki binlerce versiyon var grup dosyalarında arada indirip deneme yapıyorum gcam 6 sürümlerden sonra sanırım 8.4 ler iyi sonuç veriyor bizim cihazlarda gece gündüz ortalaması 1660781027 İş yerinde arıza...
  13. P

Bildiğim ve anladığım kadarıyla xml dosyasıdan farklı olarak kullanıcı arayüzünden erişilemeyen yazılım veri tabanında değişiklik yapan veri dosyaları, kütüphane; library kısaltması
  14. P

Selam arkadaşlar, iyi forumlar Daha önce burada paylaşılan bir gcam versiyonu vardı, sürüm 8 veya 8.1 + lib dosyaları ilave edilmiş büyük boyutlu bir versiyon, sadece bunda flaşın otomatik ve manuel düzgün çalıştığını gördüm diğer modlarda düzgün çalışıyordu formatta dosyayı yedekledim ama mi...
  15. P

Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

Redmi note 8 pro neden bu listelerde hiç olmuyor:))
Üst Alt