Porte kullanıcısının son içeriği

1. Porte

MIUI 12.5 Mİ9 SE - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFBMIXM İndirme Bağlantısı

Twrp'ye girmeden telefon kilidini mutlaka kaldırın. Aksi halde dosyaları şifreler.
  2. Porte

MIUI 12 Mİ9 SE - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.QFBMIXM İndirme Bağlantıları

Miui 12.5 global ya da Xiaomi Eu" romlarda, bazı uygulamalarda açılış hızı ciddi yavaş. Özellikle en sık kullandığım Chrome uygulaması. Geçişler zaten yavaş ve lag'lı. Bunun nedeni hakkında fikri olan var mı? Aosp romlardan bir kaç tane kullandım. Kesinlikle çok daha hızlı. Hem de her konuda...
  3. Porte

Soru Mi 9 se miui 12 eu rom tavsiyesi

Jinzo hocam, ben de telefonu bir ay önce ikinci el aldım. Ben de ortalama 4-5 saat alıyorum. Küçük batarya sonuçta. Çok fazla bir şey beklememek lazım. Gerçi bazı ekran görüntüleri gördüm forumda 7 saat falan :D Nasıl oluyor ben de anlamadım...
  4. Porte

Soru Mi 9 se miui 12 eu rom tavsiyesi

İşin açığı miui arayüzü, daha sade arayüzlere göre hantal. Bolca süslü püslü, animasyonlu olması bir yandan da yük oluyor cihaza. Saf akıcılık derseniz aosp tabanlı romlara yönelin derim (Pixel Exp, DotOs vs). Lakin çoğu port olduğu için stabilitesi meçhul. Bolca yorumlarına bakmak lazım. Onun...
  5. Porte

Sohbet Mi 9 se Kullanıcı Yorumları

Makul ebat öncelik ise çok alternatif yok zaten.
  6. Porte

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

İcon'lar cidden güzelmiş hocam. Markette mevcut mu? Siyah, beyaz, gri renklere bayılırım. Bu arada Sakarya'dan selamlar... :)
  7. Porte

Rehber Tema Editör ( MIUI 12 Destekl) Türkçe Arayüz 20.6.11

agit77 detaylı ve öğretici bilgiler için çok teşekkür ederim. Bu program "adb" ile telefona erişim sağlayabildiği için, var olan uygulamaları da görebilir mi diye düşünmüştüm. Kurulu uygulamaları direk okusa ve önümüze getirse, biz de elimizdeki hazır icon temalarıyla değiştirirdik ve çok kolay...
  8. Porte

Mod Xiaomi.eu 12.5 Uyumlu Miui Camera Mod (08.07.2021 Güncellendi)

MMX rom'dan geçtim ve memnunum. Pil olarak bir şey fark etmedim ama performans olarak daha akıcı geldi bana. Bu arada bu modu kullanan herkeste kameranın etiketi (simge altında yazan ismi) çince oldu mu? Sinirlerimi bozuyor :) Ama silmek te istemiyorum.
  9. Porte

Mod Xiaomi.eu 12.5 Uyumlu Miui Camera Mod (08.07.2021 Güncellendi)

Kamera etiketinin Çince'ye dönmesi hariç sorunsuz çalıştı. Gayet güzel şeyler varmış. Paylaşımınız için teşekkürler. XiaomiEu 12.5 Stable rom kullanıyorum.
  10. Porte

Anket Tema isteklerinizi yazar mısınız ?

Tema işinden anlayan arkadaşlar yardımcı olsun lütfen. XiaomiEu Stable 12.5 kullanıyorum. Gerek çin marketten gerek ise global olandan onlarca tema indirdim. Elimden geldiğince yeni temaları denedim. Temalarda vadedilen kısımların çoğu değişmiyor. Simge, saat duvar kağıdı vs sorunsuz. Lakin...
  11. Porte

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Simple Black. Global tema uygulamasında mevcut.
  12. Porte

Rehber Tema Editör ( MIUI 12 Destekl) Türkçe Arayüz 20.6.11

Programı öğrenmeye çalışıyorum. Genel olarak mantığını da çözdüm. Telefonla bağlantısını yaptım ve direk müdahale yapabiliyor şu an telefona. Sorunum ise simgeler kısmında. Telefonda kullandığım uygulamaların simgesini göremiyorum. Simgeleri eşitle gibi bir komutu var ama yapıyor gibi gözükse de...
  13. Porte

Rehber Miui 12-13-14 Global Tema Uygulaması + Global İçe Aktarma Özelliği

Var hocam, olmaz mı... Hatta manuel olarak tek tek seçiyorum ama nafile. Farklı romlarda ve farklı icon paketlerinde de aynı sorun. Neyse konuyu dağıtmayayım daha fazla. Çok teşekkür ederim.
  14. Porte

Rehber Miui 12-13-14 Global Tema Uygulaması + Global İçe Aktarma Özelliği

Yok hocam Theme Editor for Miui uygulaması. Zamanında para verip aldığım düzgün icon paketlerini temaya ekliyorum. Nedense bir kaç tenesini değiştirmiyor. Konuyla alakası yoktu ama kullandıysanız bilirsiniz diye sorayım dedim.
Üst Alt