porschemurat kullanıcısının son içeriği

1. P

MIUI 12 Mi 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.3.0 QJIEUXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar şimdi imei atılmış yurtdışı mi 10 lite 5g aldım. kurulum yaparken guncelleme geldı.guncellemyı ındırdım yukle dedım benı twrp ye attı. ben telefonda twrp ıstemıyorum. telefonu babam kullanacak o yuzden fastboot rom atsam ımeı gıder mı ? Deneyen var mı hiç
  2. P

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar TWRP yüklü rootlu cihaz otomatik güncellemiş kendi Şimdi tel twrp de kaldı Mİ ekranını gecemiyoruz açılmıyor. Tekrar nasıl rom yukleyebilirim Zip olarak recovery den mi flashlamalıyım. Sonra yeniden twrp root mu atmalıyım
  3. P

Yardım Oneplus 6

Arkadaşlar OP6 bugun twrp yuklerken hata yaptım sanırım. Şİmdi reboot dediğimde ekran gelmiyor rom başlatılamıyor. Twrp ve fastboot açılıyor ama rom başlatılamıyor . Unbrick mi olmuştur ne yapabilirim. Custom rom yukledim o da açılmadı. Siyah ekran kalıyor ama bildirim ışığı yanıyor.
  4. P

Yardım EU Miui 9.6 Arama Uygulaması Açılmıyor.

Arkadaşlar bugun 2 tane en son cıkan eu beta miui 9.6 yükledim ama her iki romda da arama uygulaması açılmıyor. Bunu başka bir rom yüklemeden çözmenin yolu var mı ?
  5. P

Yardım Redmi Pro Ses Sorunu Teknik Servis İçin Yardım.

Zenex hocam kendim değiştirmeyi pek beceremem ama siz tamirat yapıyormusunuz veya tavsiye edeceğeniz bir yer var mı ? Son bir şey daha rica edicem. Alt board aliexpress de aradım ama pek bulamadım. Mümkünse siz bir link paylaşabilirmisin. Çok teşekkürler Zenex hocam değişmesi gereken parça...
  6. P

Yardım Redmi Pro Ses Sorunu Teknik Servis İçin Yardım.

Arkadaşlar Xiaomi redmi pro telefonum var. Telefon konuşmalarında karşı taraf beni duymuyor ama sesi dışarı verince hoparlörden konuşunca duyuyorlar. Arıza ne olabilir. Tamir için nereye gönderebilirim. Tel yurtdışından alınma garanti yok.
  7. P

Soru Xiaomi Mi note 2 mi Mi note 3 mü?

tasarım mi note 2 kamera mi note 3
  8. P

Miui 9 Gelişmiş Güç Seçenekleri

Miui 9 ise olur tabiki paylaşımcı mi5s plus için paylaşmış ama ben mi note 2 ye kurdum. miui 9 ise rom un mi 6 da da çalışacaktır.
  9. P

İnceleme Android 7.1.2 Nougat xposed çalışıyor

1 kere dokunup çekiyorum denedim ama olmadı. araştırmaya devam
  10. P

Miui 9 Gelişmiş Güç Seçenekleri

Arkadaşlar forumda daha karmaşık bir metod paylaşılmış. Onu yapamayınca bunu buldum. burdada paylaşmak istedim. Belki işinize yarar. Twrp den flashlamanız yeterli. [TWRP/MOD] Mi5s Plus Power Menu ADVANCED - MIUI 9 - Xiaomi Mi 5s Plus - Xiaomi MIUI Official Forum
  11. P

İnceleme Android 7.1.2 Nougat xposed çalışıyor

Fingerprint Quick Action modülünü mi note 2 de deniyorum. Tek dokunuş geri Çift dokunuş ana menü Kaydırmayı da son uyglar yapıyorum ama tek dokunuş geri olmuyor. her harekette hep son uygulamaları açıyor Bunu nasıl verimli kullanabilirim
  12. P

Rom Mi_Note_2 Miuipro_TR_7.11.2

Arkadaşlar miui 9 eu beta kullanıyorum. Değiştirmeye değer mi Nasıl farklar var aralarında
  13. P

Satış ikinci el satış

Mı6 mavi 2 adet var mı hocam
  14. P

Yardım Anker-Ugreen-Aukey-BlitzWolf Usb kablo-Şarj Bu Markalardan Hangisini Önerirsiniz

bende 2 senedir blitzwol kullanıyorum on numara sarj konusunda ama ses cıkarıyor sarj ederken eğer gece yanına alıcaksa gece sarjda kalıcaksa alma
  15. P

Yardım Durduruldu Hatası

ustalar kadar bilgim yok ama romu kurduktan sonra telefonu ayarlarken mi hesabındaki eski yedeği yükleme yeni sıfır cihaz olarak kuru seçerek ilerle.
Üst Alt