Polzel4455 kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Konuşmalarda ahizeden az ses gelmesi

Hep aynı soru biraz forumu arastiraydiniz keşke onlarca konu var ne kir ne de yazılımsal ahize bozulmuş mi 6 kronik sorun diyebiliriz aynı sorunu bende yaşadım ahize değişti. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. P

Soru İkincil alan şarj tüketimini artırır mi?

Mi telefonlarda ikinci alan şarj tüketimini arttırır mi? Ayrıca ikinci alan bildirimlerini kapatıp gizli bir alan olarak kullanabilir miyiz? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. P

Soru Mi 6 Ön Kamera Açılmama Sorunu

Olumsuz hocam aynı şekilde tepki veriyor arka kamera aciliyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. P

Denedim hocam hatta çekirdek sürümünden kamera testine girince durduruldu hatası aliyorum MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. P

Delta servis garantili hocam söylediğinizi denedim bir işe yaramadı MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. P

Olumsuz hocam denedim hatta ön kamera tuşuna basınca resimdeki gibi oluyor normal ve ön kamera tuşuna basınca ki halini ekran aldım MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. P

Az önce mi 6 telefonumdan on kamerayı açmak istedim kamera durduruldu hatası aldım yeniden başlatip tekrar denedim on kamerayı açınca yine arka kamera açılıyor. Telefonda rom falan yok tamamen ota güncelleme . Sizce sorun nedir ? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. P

Yardım Antalya'dayım Mi 6 Daha Çok Isınıyor

Geceleri grafik açısından güçlü bir oyun veya program acmadikca gayet normal akışında hocam MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. P

Bu muhteşem çözüm öneriniz için teşekkür ederim yani forum forum olalı böyle zekice bir cevap daha görmedi . MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. P

Daha şimdi lafı geçti gelecek ilkbaharda oralardayim inşallah Trabzon bambaşka :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. P

Garip olan bu batarya 43 derecenin üstüne çıkmıyor sensörler çok isiniyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. P

Rom stabil ota dan gelen rom hiç oynamadım uygulama olarak hepsi kapalı arka planda çalışmıyor şebeke 3g kullanıyorum MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. P

Arkadaşlar normalde İstanbul'da yaşıyorum hiç ısınma problemim yokken son üç gündür tatil amaçlı Antalyadayim telefon normal sosyal medyada dolaşırken bile sensorlerde 65 dereceye varan isinmalar yaşıyor şu an bile elim yanacak gibi sizce sebebi sıcaklık farkı mi ? MI 6 cihazımdan Tapatalk...
  14. P

Yardım 3G - 4G Arası Geçiş

Varsa bende alırım bir dal MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. P

Soru Mi bank 2 versiyon 2 sarj sorunu

Hocam muhtemelen voltaj değişimi pil hücrelerine zarar vermiştir şoklama işlemi normale çevirebilir ama benim tam olarak bilmediğim bir konu MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt