Polstuslu45 kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Mi 6 ekran değişim Anakart ve gidip gelme sorunu.

Mi 6 6/128 lik cihaza sahibim. Normal kullanıyordum cihazı bir kere ekranı kırıldı üstten,sonra ekran git gel yapmaya başladı bastırınca arkadan geri geliyordu. Ekran kırıldı hadi değiştireyim dedim yeni taktırdım telefoncu arkadaştan 1 hafta sonra ekran git gele tekrar başladı,baskıyla...
  2. P

Rehber Xiaomi Mi6 Global Kararlı v8 8.2.2.0 7.1 MI Flash ile ROM atma

log (.bat)içinde tüm dosyalar error yazıyor hocam. flashlayınca öylece kalıyor 12 dakika falan bekledim çok denedim olmuyor neden acaba? fastboot %* erase boot || @echo "Erase boot error" && exit /B 1 hepsinde error bu sadece biri.
  3. P

Yardım Mi 6 Kamera Değişikliği

Lütfen cevap verirmisiniz bordu kırıldı atmıştım. İlk görseldeki gibi gri denemiştim hiç çalışmamıştı. İkincide komple siyah o çalışıp yeşile dönmüştü. Nereden öğrenebilirim şimdi? Eski kamera bilgisi yok. Model no sordu bir satıcı bende bilmiyorum model numarasını nerede yazar ki?
  4. P

Yardım Mi 6 Oyunlarda Mikrofon Sorunu

Ne kadar ücret tutar sizce. Tam olarak ne demeliyim sipariş falan vermeyi düşünüyorum sipariş verilecek mi?
  5. P

Maalesef bordunu yırttım ve attım. Ama uyum sorunu yaşasam yeşil görüntü almam diye tahmin ediyorum. Evet stock rom üzerinde denedim. Birincide ilk düzgün çalıştı kapağı taktım yeşil ekran aldım. İkincide ise hiç çalışmadı. Peki ne yapacağım??
  6. P

Peki ya değişmesi için komple anakart değişimi mi şart?
  7. P

İyi forumlar. Mi 6 cihazım oyun içi sohbetlerde ya da chat programlarında çok yankı yapıyor. Konuşurken şikayet alıp duruyorum. Eskiden aramaları hoparlöre alınca yapardı şimdi Pubg Mobile gibi oyunları oynayamıyorum çok yankı yapıyor diyorlar. Ön ahizede mikrofon bulunuyor diye tahmin ediyorum...
  8. P

Merhabalar. Daha önce 2 kamera siparişi verdim değiştirmek için. Birincisi taktığımda çalıştı. Fakat bir süre sonra (10dk) yeşil çekmeye başladı iade ettim. İkinci siparişimde kamera takmama rağmen hiç çalışmadı. Onuda iade ettim. Doğrumu bilmiyorum bir telefoncu dosya flashlamam gerektiğini...
  9. P

Yardım Mi 6 flaş açılmıyor.

Stock romlarda çalışmadı. Uzun süre çalışmadı. Güncel firmware yüklemiştim,revo rom kullanmaya başladım uzun süredir çalışıyor. Teşekkür ederim yardımlarınız için.
  10. P

Yardım Mi 6 flaş açılmıyor.

Merhabalar. Mi 6 cihazımın arka kamerası bozuk. Bozulunca bağlantı kablosunu koparttım galiba kamera takılı değil diye flaş açılmıyor. Butona basıyorum açılma olmuyor hiçbir şey olmuyor. Fakat donanım testlerinden flaş açabiliyorum,gayette çalışıyor. Yardımcı olur musunuz?
Üst Alt