podkayfom kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Note 10 lite telefonumda birden oluşan sorunlar

Arkadaşlar geçen gün güncelleme geldi ve onu indirip kurdum. Resmi sürüm kullanıyorum Telefonumda 3 tane sorun başgösterdi. Bu güncellemelerle ilgili mi bilmiyorum! 1. si telefon açılışı artık 3-4 dakika sürüyor. 2. si anaekranda alt kısımda ghost screen var 3. sü ve en berbatı, dokunmatik...
  2. P

Çözüldü Bootloader kilidi açamıyorum

2 Pc' den de denedim hiçbir şekilde telefonu görmüyor uygulama. Telefona root atacağım atamıyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz
  3. P

Soru Telefonda Plastik mi Cam mı Metal mi?

Evet xiaomi dediğiniz telefonun orta segment modelleri bile 3500-4000 tl arasında. O yüzden ironik yorumunuz manasız
  4. P

Yardım Mi Note 10 Lite gözlemlerim

Telefonu 4 aya yakındır kullanıyorum, kısa kısa gözlemlerimden bahsedeceğim. Pozitif özellikleri: -Ekranı amoled olması hasebiyle çok kaliteli bir görüntü sunuyor -Kasa tasarımı çok şık -Bataryası yoğun kullanımda bile 1.5 günü çıkartıyor -Batarya çok hızlı şarj oluyor. -Telefon içi kullanımda...
  5. P

Soru Telefonda Plastik mi Cam mı Metal mi?

Plastik çerçeveli telefonlar oyuncak gibi. Kullanmayı sevmiyorum, premium hissiyat takıntın varsa sana da önermem
  6. P

Yardım rootsuz miui arama yükleme

Note 10 lite 'a sahibim. Telefonda gömülü gelen google aramalar beni çıldırtıyor. Root atmak istemiyorum, bunu rootsuz bir şekilde silip, orjinal miui arama uygulaması yükleme şansım yok mu
  7. P

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Orta parlaklık, full hücresel veri ile 9-10 saat alıyorum
  8. P

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

alacaklara tavsiyem mutlaka alın. 1.5 aydır kullanıyorum muazzam telefon Şık, premium hissi yüksek Amoled, şarj performansı muazzam Stabil Daha ne olsun. Kamerası kötü ama benim pek işime yaramıyor, zaten bende çirkin ve kötüyüm
  9. P

Yardım Arama ve rehber ekran teması değiştirme

Çok kötü, hiç beğenmiyorum Nasıl değiştirebilirim görüntüsünü
  10. P

Rom Mi Note 10 Lite Miui 12 Geldi..

Bana gelmedi, ne zaman gelir
  11. P

Yardım Mi5s nfc çalışmıyor!

2 yıl sonra ilk kez nfc'ye işim düştü ve çalışmadı. Telefonumda bulunan rom eski bir rom (miui pro 8.2.1, hala çok stabil çalıştığı için değiştirmek istemedim... Acaba bununla mı alakalı. Teşekkürler.
  12. P

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Arkadaşlar uzun zamandır rom yüklemiyordum meselelerden uzak kaldım. Telefonumda miui pro'nun 8.2.1 sürümü yüklü, yayınlanan son sürümü wipe etsem sorun olur mu?
  13. P

Rom atamıyorum - mi5s

Rastgele 2 siteden indirdim, büyük ihtimalle kendi sitelerinden. Siz nereden indirebileceğimi biliyor musunuz 'resurrection remix' 'i indirmek istiyordum ama onu bulamadım. Bu gece bununla uğraşıcam el mecbur :)
  14. P

Rom atamıyorum - mi5s

İndi, deniyorum şuan. Evet sorun malesef ki romlardayımış.
  15. P

Rom atamıyorum - mi5s

mi5s' Şuan ne yazık ki tekrardan miuipro indiriyorum, bu da olmazsa sorun başkadır sanırım.
Üst Alt