Pocoyardim kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Poco x3 pro konuşma esnasında bi gariplik var?

Hocam üst kısımda volte yazıyor zaten, yazdıgına göre aktiftir sanırım. Bir de oyun oynarken felan da bu problem oluşuyor. karşımdaki kişi konusurken ben de aynı anda konuşursam karşının sesi dağılıp kısılıyor.
  2. P

Bu arada ayarlar kısmında sim kart ayarları diye bir kısım bulamadım hocam, bir de volte ile ilgili bir ayar da yok
  3. P

Yardım Poco x3 PRO karşılıklı konuşma yaparken karşı tarafın sesini boğuyor.

herkese merhaba. araniza yeni katıldım. benim bir problemim var ve nereye sorup düzgün bilgi alacağımı bilmedigim için buraya konu açmak istedim. yaklaşık olarak birkaç ay önce poco x3 pro cihazını satın aldım. cihazı aldığımdan beri karşımdaki kişi ile konuşurken özellikle aynı anda konuşma...
  4. P

Açıkçası kolaylıkla anlaşılabilecek bi durum değil muhtemelen :) Karşınızdaki kişi konuşurken siz de aynı anda konuşmaya baslayınca oluyor bir de herkesle olmuyor zaten anlamadım ben de. özellikle karşımdaki kişinin telefonu eski ise bu durum ortaya çıkıyor. Belki sizde de oluyor ama fark...
  5. P

herkese merhaba. araniza yeni katıldım. benim bir problemim var ve nereye sorup düzgün bilgi alacağımı bilmedigim için buraya konu açmak istedim. yaklaşık olarak birkaç ay önce poco x3 pro cihazını satın aldım. cihazı aldığımdan beri karşımdaki kişi ile konuşurken özellikle aynı anda konuşma...
Üst Alt