Poco reis kullanıcısının son içeriği

1. Poco reis

Ana Başlık Poco F3 / Redmi K40 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Tamam bulursan güzel bi rom haber verirsin hocam senle biz kurarız 1706899532 Bi bende bakayım hyperos a zaten kilit acma da çözüldü hyperos da 1706899533 Bi bende bakayım hyperos a zaten kilit acma da çözüldü hyperos da
  2. Poco reis

Yani güvenlik güncellemesi aydan aya geliyor anladığım kadarı
  3. Poco reis

Bide abi sence android 13 lü global rom beklenir mi yada atacağım rom da türkce dil desteği varmı yani orjinal rom gibi olurmu
  4. Poco reis

Peki bu atlılan romlara herhangi bi güvenlik güncellemesi geliyormu yada android yani güvenlik olarak bankacılık yapsam bi sıkıntı olurmu
  5. Poco reis

Soru Poco f3 hyperos ne zaman gelir

Çinde çıkmış şubat gibi globale gelicekmiş
  6. Poco reis

Abi bu rom işinden anlıyorsan bana da bi yol gösterici olurmusun ben yapmaya yaparım da hiç daha önce yapmadım kilidi bile açık değil cihazın
  7. Poco reis

Soru Poco f3 hyperos ne zaman gelir

Bende bekliyorum bakalım bi 2 aya gelir gibi ama android 13 le gelmesi çok büyük bi yanlış ben şahsen bidaha poco almam Samsung a geçecem f3 bozulunca
  8. Poco reis

Bence alınır güzel cihaz 8 k ya batarya iyiyse ekranda orjinal ise yurt ici değilmi
  9. Poco reis

Cihaz stock rom değil galiba pixel romu herhalde çok ciddi ekran süreleri vermiş cihaz parlaklık %kaç %50 civarıysa romun ćok ciddi yararlı var cihaz kaç senelik bu arada
  10. Poco reis

Arkadaşlar cihaz çıkalı 2 sene oldu şuanda cihazınızdan kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ortalama benim cihazda 5 saat falan alıyorum ama güç tasarrufu ve parlaklık oto da genelde dısarıda olduğum için %75 ila %90 civarında parlaklık evde de 60 hz de 7 saati zorladım 120 de ikisndende 1 saat...
Üst Alt