platon kullanıcısının son içeriği

1. P

Video Tüm Cihazlar İçin Manuel Twrp Yükleme (Video)

anladım şuan benm internal storage 0 MB diyor yani görmüyor sanırım boş diyor ondan bulamıyorum ilginiz için sağolun
  2. P

yaptım fakak twrp install mebusundeki bütün klasörlere girip çıktım bulamadım maalesef ya da nereye atmamız gerekiyor özel bir klasör mü var acaba
  3. P

bir sorum olacak magiski telefona kurum sonra fastbootta twrpden ni buluyoruz ayrıca telefona attıgım dosyayı twrpden nasıl bulacağım bulamadm klasörler tuhaf anlayamadım
  4. P

Rehber Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü)

eyvallah hocam sağolun twrp yi hallett,m şimdi telefona attığım dosyayı twrp den bulmak kaldı :)
  5. P

Rehber Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü)

hocam o kısmı anladım sağolun fakat twrp yi telefona nasıl yükleyeceğim onu bilemedim m11 cihaz
  6. P

twrp olayı nasıl oluyor benim telefonun kişlidi açık parmak izi sensör sorunu var bu konudaki gibi yaptım ancak herkesin aldığı fail i aldım twrpden deneyin diyorlar fakat o işi bilmiyorum nasıl yaptınız
Üst Alt