plaintiger kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Twrp ve Orangefox

Android 12 mi
  2. P

Alış 2700 max bütçe

9t pro.Yeni telefon bile alamiyorum kasma yok donma yok .bu paraya en iyisi bu
  3. P

Yardım İmei var mı yokmu anlamadım

İmesine e devletten kontrol et. Donanim ozelliklerine de kamerayi falan acip bak
  4. P

Yardım İmei var mı yokmu anlamadım

Buyuk ihtimal hic imei degistirilmedi 6 ay sonra kapanacak
  5. P

Yardım Poco x3 pro ekran?

Kasma.yapacak bir cihaz degil .depolamanin yuzde kaci.dolu
  6. P

Soru Mİ9T PRO/K20 Pro Hangi Aosp Romu Önerirsiniz ?

Evolution x kullaniyorum.mukemmel.diyebilirim donma.kasma.bug yok.gpu 675 mhz ve zramle.2.gb ram eklenmis.baya farkediyor.
  7. P

Yardım Redmi Youtube'da video izlerken, videonun yarısının farklı video olması?

Bence yazilimdan kaynaklanan bir sorun.baska rom veya tarayici uzerinden deneyin bakalim acacak mi buglu sekilde
  8. P

Yardım Recovery dosyalar gorunmuyor?

Evet bende oyle tahmin ediyorum,peki rootu ilk wipedan sonra nasil atiyorlar? İndirincede pcden atincada.gozukmuyor
  9. P

Yardım Redmi Youtube'da video izlerken, videonun yarısının farklı video olması?

Bug gibi bir sey ayarlardan sifirla uygulamayi her seyini temizle ve birde bunu YOUTUBE VANCED indirip kullanin neden bu reklamliyi.kullaniyosunuz ki
  10. P

Merhaba arkadaslar hem orange fox ,hemde twrp denedim ikisindede format datadan sonraki twrpye giriste.tum dosyalar kitleniyor ve birsey atilmiyor. Android 12 evolutionx yuklu.format data yapin demeyin yaptim duzeliyor ama sonrakinde gene sifreliyor dosyalari
  11. P

Merhaba arkadaslar hem orange fox ,hemde twrp denedim ikisindede format datadan sonraki twrpye giriste.tum dosyalar kitleniyor ve birsey atilmiyor. Android 12 evolutionx yuklu.format data yapin demeyin yaptim duzeliyor ama sonrakinde gene sifreliyor dosyalari
  12. P

Soru Samsung s20 FE modeline orijinal MIUI başlatıcı yüklemek

https://play.google.com/store/apps/dev?id=5113340212256272297 Herhangi bir sorun olmaz
  13. P

Yardım Kernel sorunu

Yeniden rom atarsaniz o romda hangi kernel yukluyse onunla gelir
  14. P

Yardım pixel experience,yeniden baslatta twrp atiyor

merhaba arkadaslar android 11 pixel experience yuklu.immensity kerneli flashlayinca acmiyor.format data yapinca aciyor.ama telefonu kapat ac yapinca twrp atiyor acmiyor kesinlikle.
Üst Alt