pitbull1212 kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Aod 10 saniye sonra kapanıyor

Şarj fazla yiyebilir, ayrıca miui optimizasyonu kapatmak, bazı uygulamalarda sorun çıkarabilir, eğer sorun olmazsa öyle kullan
  2. P

Yardım Aod 10 saniye sonra kapanıyor

Hemen bu olayı sana açıklayayım.Bende de redmi note 10 pro max var ve aod 10 saniye limiti var,samsung vb. telefonlarda yok,samsung paneli kaliteli koyuyor,xiaomi ise,13 ultra,12 vb.iyi telefonları dışında,redmi,pocoya falan sınırsız aod özelliğini koymuyor.Bunun çözümü,miui eu veya farklı bir...
  3. P

2 Model arasında kaldım

uzun süredir takip etmiyorum,başka markalarda daha bu fiyatlara daha iyi var mı bilemem ama zannetmem,iki telefon arasında 3,4 bin tl oynuyor,imkanın var ise,düşünmeden mi 13 lite al,neden dersen çünkü,1.mi serisi ,redmi serisine göre daha fazla güncelleme alır,ve daha yeni özellik eklenir,ekran...
  4. P

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Kernel ile zaten oluyor, amaç kernel atmadan kurmak
  5. P

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Bu arada attığım modem,eu sürüme ait modemdi,fakat pro maxta çalışmıyordu,bu Hindistan'ın modemi değil
  6. P

Soru Redmi note 10 pro miui 14

Senin telefon global versiyon,sen de s ile başlıyor onda t ile başlamasının sebebi ,miui 14 android 13 olduğu için ve android 13 ün adı tramisu olduğu için baş harfi t ile başlıyor,yani global olanı indir,fakat miui downloader uygulaması içinde ota dosyası seçeneği varsa indir, şuanlık sadece...
  7. P

Elite rom şarj süresi çok çok iyi, akıcılık on numara,ben beta olandayım,beta da tek problem Dolby çalışmıyor o da ,1,2 güne düzeltirler,ama stabilde çalışıyor diye biliyorum, elite rom kurarsanız kernel içinde hazır,eğer ben orijinal miui 14 üme kernel kuracağım derseniz, telegrama girin,redmi...
  8. P

Eğer ki kernel yüklemeyi biliyorsanız,bu telefon için bir kernel indirip kurmanız gerekiyor,eğer kernel bilmiyorum ama rom kurmayı biliyorum derseniz,elite rom kurmanızı tavsiye ederim
  9. P

Eğer,sweetin cihaza,eu veya eea,global kurarsanız uyumsuz,kernel kurmak gerekiyor aksi takdirde yeniden başlatıyor ve belirteyim cihazda,root ,magisk, modül falan yok.Şuan elite romdayım bir sorun yok, bugün de sweetin için orijinal Hint miui 14 versiyonu geldi,onda sıkıntı olur mu denemedim.
  10. P

Normalde ben de sadece modem kuruyordum,ama miui 14 ile birlikte,yeniden başlatma sorunu çıktı,fakat bir kaç kişi sweet için sorun olmaz demişti,siz deneyin, eğer açılmazsa kernel de kurmanız gerekir,en azından uyumlu modem dosyası çıkana kadar, çıkınca orijinalini tekrar kurabilirsiniz,fakat...
  11. P

Cihaz kendini sürekli yeniden başlatıyor, çözüm için kernelde kurman gerekiyor ve modemi
  12. P

Ben de,robot,magisk yok,yine de yeniden başlatıyor
  13. P

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

Redmi Note 10 Pro için en hızlı özel rom nedir?
  14. P

https://dosya.co/w93v1gtquoco/NON-HLOS.bin.html buyrun hocam,ayrıca belirteyim,farklı kernel kullandığım vakit telefon açılıyor,ama mesela,eu sürüme,eea nın kernelini kurunca yine yeniden başlatıyor ve açılmıyor,yani illa 3.parti farklı birinin yaptığı kernelde çalışıyor,ve farklı kernellerde...
Üst Alt