pias kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Paket Doğrulanamadı

ben baggood uzerinden almıstım çinden almıstım ordan almanyaya almanyadan gelen bir yakınımda bana getirmişti 680 tl ye almıstım o zaman
  2. P

Yardım Paket Doğrulanamadı

Valla bana güncelleme geliyor eu rom kullanan bekler ben orijinal rom kullanıyorum Türkçe olmaması ben umrumda değil açıkçası Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  3. P

Soru Redmi pro miui 9

China rom için 21 Eylül gibi geleceği açıklandı miui 9 eu rom için yok ama Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  4. P

Soru MIUI 9 'la ilgili...

Yukarıda ki sorunların hiç birisini yaşamadım açıkçası romdan alakalı olabilir China Stabil en iyisi bence güncellemeler olsun gayet stabil cihaz şuan miui9 beta var şuan Eylül ortasında redmi Pro için China rom icin 9 geliyor zaten Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  5. P

Redmi Pro Stock room (çin )

Redmi pronun Stock romunu nereden bulabilirim.. Fake room vardı eu yaptım cihazı zaten İngilizce kullanıyorum kendi orijinal romu olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.. Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. P

Redmi Pro önerir misiniz?

Mi5 sevdası Apple gibi olmaya başladı ama redmi proyuda yabana atmak yanlış kendim kullanıyorum ve gayet memnunum mi5 kronik sorunlu telefon bunu yine söylüyorum.. Kendim redmi pro kullanıyorum ve gayet memnunum Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  7. P

Redmi Pro önerir misiniz?

bunu çok kez söyledim helio x25 gayet iyi bir işlemci ve sd 8xx eş değer ekranının amoled olması bana göre bir avantaj mi5 teki kronik sorunları göz önüne alırsak redmi pro gayet başarılı :) mi5 in sorunları ne derseniz forumlarda sayfalarca görebilirsiniz benim aklima gelen başlıca sorunu...
  8. P

Redmi pro uzun pozlama

Merhaba arkadaşlar Redmi pro da uzun pozlama varmı veya onerebileceginiz bir program var ben kamera içinde bulamadım... Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. P

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 7.2.9 Güncellemesi

ben global değilde ingilizce kullanıyorum demek istediğim Android 7 çin romuda çıkartmadı veya miui 9 çıkacak mı belirsiz Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  10. P

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 7.2.9 Güncellemesi

redmi pro yok :/ Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  11. P

Soru miui 9 veya Android N Redmi pro ya verilecek mı?

http://m.gsmarena.com/miui_9_update_spotted_in_screenshots-news-21517.php buradan anladığım kadarıyla 1.8 GB olacak sanırım Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  12. P

Soru miui 9 veya Android N Redmi pro ya verilecek mı?

gsmarenada okuduğum kadarıyla Mayıs 2017 de miui 9 çıkıyor fakat çok paylaşım ve sitede baktım kimi listede redmi pro yok kimi sitelerde de redmi pro ya gelecek deniliyor bu konu hakkında kesin bir bilgisi olan varmı ? gerçi miui 8 daha yeni oturdu Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  13. P

Soru Orijinal mi fake mi nedir tam olarak acemiyim ROM olayinda

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt