physis kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Miui 11 den 10 a geri dönme

Konuyu takipteyim
  2. P

MIUI 11 Note 7 miui 11 gelmedi :(

Gelse ne olacak ki niye bekliyosunhz bu kadar
  3. P

Sohbet Deprem oldu geçmiş olsun herkese

kendi internetimle giremiyorum şuan şehrin belediyesinin internetiyle girebiliyorum whatsapp a hocam
  4. P

Sohbet Deprem oldu geçmiş olsun herkese

Redmi note 7 cihazımda ne whatsapp a girebiliyorum ne de birini arayabiliyorum hat turk telekom
  5. P

Yardım Kamera çıkıntısını kapatacak kılıf?

Bende spigen kullanıyorum tavsiye ederim.
  6. P

Yardım Şarjım Geç Doluyor

Teşekkürler herkese
  7. P

Yukarda resim bıraktım hocam hızlı şarj mı bendeki şarj?
  8. P

Arasında 10dk varmış doldurma olarak hızlı ve normalin,kilit ekranında hızlı şarj yazıyor ama şarj ederkende 1564670368 https://i.hizliresim.com/r023NN.jpg Şarj cihazım bu, hızlı değil dimi hocam
  9. P

Arkadaşlar redmi note 7 cihazımda şarj 15 20 arasındayken şarja takıp fulluyorum, yani %80lik şarj tam 2 saatte doluyor. Bazen 2 saatide geçiyor. Halbuki hızlı şarj özelliği falan var telefonu 1 ay oldu alalı hep böyleydi. Cevap veren arkadaşlardan Allah razı olsun şimdiden
  10. P

Soru Fatura mail i gelmedi

Hocam akasya avmden aldım xiaomi yeni açılan mağazasından (açıldığı ilk gün)
  11. P

Mail adresini 2 defa söyledim,yanlış girmiş olamazlar belki de bilerek yaptılar.. telefon numaralarını bulamıyorum internette :/
  12. P

Hocam oraya evim dükkanım çok uzak, gidebilmem mümkün değil indirimde olduğu gün denk geldim gittim, arayıp söyleme şansım yok mu
  13. P

Arkadaşlar merhaba, cihazımı 1.5 ay önce istanbulda akasya avmde açılan xiaomi mağazasından aldım, parayı verdim numaramı ve mailimi istedi verdim telefon kutusunu verdi başka da bir şey yok, ne fatura ne de fiş. Dedim fatura verilmeyecek mi acaba? Mailinize gelecek dediler. Gelmedi. Mail i 2...
  14. P

Yardım İnstagram problemi

İnstagram hep sjkıntı ya. Bazen mesajlarım gitmiyor kimseye benim
Üst Alt