Phoenix54 kullanıcısının son içeriği

1. Phoenix54

Rom [By Greeshan] [ Poco X3 NFC] MIUI 12 Endonezya Stabil 12.0.3.0 [Android 10]

12.0.5 versiyonu çıkmış MIUI 12 Stable (12.0.5.0-ID) [Android 10] — iT-DroiD-ZoNe
  2. Phoenix54

Yardım Xiaomi poco x3 instagram story video atınca görüntü kalitesi 240 p gibi video atıyor

Hocam geliştirici seçeneklerindeki ayarları da söyleyebilir misiniz ?
  3. Phoenix54

Mod POCO X3/NFC Optimus Drunk Kernel v11.28

Denedim maalesef v11.6' da çalışmıyor.
  4. Phoenix54

Şu anlık hiç bir sorun yok gözle görülür performans artışı oldu çok akıcı oldu cihaz
  5. Phoenix54

Bu güncelleme ile sorunsuz şekilde miui tabanlı elite rom plus 12.0.7'ye kurabildim.
  6. Phoenix54

Yardım Yeni kontrol merkezi

Bende de öyleydi rebornmod kurdum sağ taraftan ortadan da çeksem kontrol merkezi geliyor.
  7. Phoenix54

Tema Watchdog Açılış Animasyonu

Denedim ve yine olmadı bende kullandığım temanın içine atarak kullanmayı başarabildim
  8. Phoenix54

Tema Watchdog Açılış Animasyonu

Selam Mixplorer ile dosyayı klasöre atmaya çalışıyorum ama kopyalanamadı diyor root izni felan da var niye hata veriyor ?
  9. Phoenix54

Yardım Poco X3 Diag Port Sorunu

İmeilerim 0 gözüküyor bunu tamir etmekte mi yasadışı sayılıyor ?
  10. Phoenix54

Yardım Poco X3 Diag Port Sorunu

Merhaba imei repair yapmaya çalışıyorum fakat diag port açılmıyor cihaz rootlu ve her driverı denedim lütfen yardım edin.
  11. Phoenix54

Çözüldü Bilgisayar Poco X3 cihazımı görmüyor.

Merhaba bugün rom atmaya çalışırken yanlış işlemlerden dolayı cihazı brickledim ve sdcard ile tekrar atıp düzelttim ama şimdi pc ye cihazı bağlayınca sadece şarj ediyor farklı bilgisayarlar ve farklı kablolar dedim hata aylıklama da açık usb tercihide dosya aktarmada seçili nasıl düzeltebilirim...
  12. Phoenix54

MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

Benim bildiğim kadarıyla root silinirse twrp kalıcı olmaz yani twrp kullanmak istiyorsanız root ile beraber kullanmalısınız.
  13. Phoenix54

Rom Elite ROM POCO X3/NFC [12.0.7]

Hocam kararsız kaldım son güncellemeyle çok iyi olmuş bu mu yoksa mi globe mu ?
  14. Phoenix54

Tamamdır sağolun bl kilidi açılınca ikisini kullanıcam. Birde ben işlemlerin sırasını nasıl yapmalıyım rom kurduktan sonra mı root ile malum işlemi yapmam gerek ?
Üst Alt