Phismaniyee kullanıcısının son içeriği

1. Phismaniyee

Soru YouTube Shorts Videolarını Kontrol Etmek

İyi akşamlar arkadaşlar,daha önceden ios kullanırken uygulama üzerinden YouTube shorts videolarıni ileri geri sarabiliyordum,kontrol edebiliyordum fakat şimdi Android'de bunu yapamıyorum sadece tarayıcıdan yapılabiliyor. Bunu rootla veya başka bir yöntemle programla nasıl gerceklestirebiliriz...
  2. Phismaniyee

Yardım Xiaomi 13 Rootsuz Global Cihaz Sertifika Sorunu

İyi akşamlar herkese kısa zaman önce Xiaomi 13 direnç kayıtlı almıştım,telefon çok iyi durumda sorunsuz fakat dün cihazın yazılım ile İmei kaydı gerceklestirdi.Şebekede vs hiçbir şeyde sorun yok fakat Google Play'de sertifikalı değil ve sorun yaşıyorum bu konuda.Dün özellikle belirttim...
  3. Phismaniyee

Yardım Type-C Kablolu Kulakiçi Kulaklık Önerisi

Anladım haklısınız peki dönüştürücü kullanmadan kullanabileceğim ve apple EarPods kablolu kulaklık kalitesinde bir type-c girişli kulaklık önerebilir misiniz hocam ?
  4. Phismaniyee

Peki siz hangi tarz kulaklık kullanıyorsunuz hocam? Piyasada çok dazla type-c kulaklık bulunmuyor ne yapacağım bilmiyorum. Sanırım sağlam bir dönüştürücü ile beraber jak girişli bir kulaklık alacağım…
  5. Phismaniyee

Merhaba hayırlı günler arkadaşlar Xiaomi 13 Telefonum için kablolu kulaklık önerir misiniz ? Yakında telefonum geliyor fakat kulaklığım yok bu sebeple bir kulaklık almam gerekiyor. Önceliğim Type-C girişli kulaklık olması fakat yoksa da uygun bir dönüştürücü ile Jak girişli diğer kulaklıklara...
Üst Alt