petrolcu64 kullanıcısının son içeriği

1. petrolcu64

Yardım Redmi Note 12 Pro 4G cihaz için sorunsuz çalışan Twrp 👍

Ne demek ustam.Bilgi paylaşıldıkça güzeldir. 1694599587 Geçmiş olsun kardeşim.Suan cihaz durumu nedir.
  2. petrolcu64

Hayır ben denedim test ettim sorunsuz çalışıyor.Denemedigim bir mevzuyu asla paylaşmam .
  3. petrolcu64

https://xiaomitools.com/download/redmi-note-12-pro-4g-sweet_k6a-twrp/ Bilgisayar üzerinden fatsboot işlemi ile yüklenecektir.Bu konuya hakim olanlar zaten nasıl yüklenmesi gerektiğini bilirler ama bilmeyenler için Xiaomi Cihazlara TWRP Recovery Kurulumu – Basit ve Genel Yöntem – Xiaomi Tools...
  4. petrolcu64

Yardım Redmi Note 12 Pro 4G TWRP?

Akşam mesai bitiminde orangefox twrp image dosyasının nasıl yüklenmesi gerektiğini dosyasını paylaşacağım inşallah. Şu aralar işlerim çok yoğun odaklanamadım
  5. petrolcu64

Yardım Klasördeki uygulama önerilerini kaldırma

Uygulamaların olduğu sayfada sol üst de simgeyi tıkla açılan menüde uygulama önerileri seçeneğini kapatın.
  6. petrolcu64

Soru Redmi Note 12 Pro 4G GCam Önerisi

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-hasli/f/dl14/ Aynı cihaza sahibiz. Aynı linkte bizim cihaza uygun config yapılandırması da mevcut.
  7. petrolcu64

Mod Kronos MiuiLauncher A10-13 | MIUI 11-14

Maalesef bizim ülkemizde telefon yenilemek artık lüx oldu ve S7 edge cihazıma 2014 den 2022 ye kadar kuramadığım yüklemediğim custom rom kalmamıştı o yüzdendir ki insanlar rom arayışında maalesef. Gönül ister ki baktın sürüm yetmedi git en üst modeli kap gel 😄Ben de açıkçası pro 4g yi pro 5 g ye...
  8. petrolcu64

Hocam bizim cihazlarla ilgili henüz gelişme yok:( Custom rom vs öyle bir teknolojiye erişemedik henüz...Redmi Note 12 pro 4g-Android-eu da takılı kaldık:) Açıkcası bu launcher modu ve Cemiuiler modları custom rom aratmıyor açıkcası şuanda memnunum cihazdan.
  9. petrolcu64

ben yükledim,hiçbir artısını görmemekle birlikte cihazımın ana ekranın ve uygulamaların yenilenmesi baya hantallaştı ve anında Mod - Miui System Launcher Mod by Kashi moda geri döndüm. Bu modda daha fazlası var bence.Ama denemek isteyen deneyebilir tabi.
  10. petrolcu64

Soru Sizin için olmazsa olmaz Magisk modülleri nelerdir?

Viper4Android. Magisk deki isimlerle Github da ararsan çıkar. İlk önce Audi Modification Library modülünü kurup sonrasında Viper modülünü kurunuz
  11. petrolcu64

Gcam Redmi Note 12 Pro 4G [sweet_k6a] GSI Rom Kamera Sorunu

Ben de aynı cihazı kullanıyorum ama ben crdroid romunu bulamadım. Acaba cihazınız mı farklı?
  12. petrolcu64

Mod Cemiuiler | MIUI Özelleştirme Modu

Magisk modülü ile alakalı olacağını sanmıyorum çünkü bende de miui launcher modlu versiyon ve magisk yüklü. Magisk Lsposed uygulamasını yüklediniz mi? Onu yükleyip deneyiniz lütfen.
  13. petrolcu64

Sohbet S23 Ultra Mı ? 13 Ultra Mı?

Ben gündelik rom değiştiririm ve yazılımsal olarak hiç canım sıkılmasın diyorsan s23 ultra.(Daha fazla özellik ekleme) Sosyal medya veya gündelik kullanımda 5000 tl lik cihazda işini görür 85000 lik cihazda. Geriye tek kamera seçeneği kalıyor onu da az üstte arkadaşın dediği gibi alırsın bir...
  14. petrolcu64

Gcam Gcam tavsiyeniz nedir

Benim cihazım Redmi note 12 uymaz. ama ben size linkini vereyim.ordan indirip halledersiniz. Hasli: LMC8.4_R18 açılan sayfa da Hasli LMC8.4_R18 için yapılandırmalar » seçeneğinden cihazınızı bulup istediğiniz dosyayı indirip denemeler yapabilirsiniz.
  15. petrolcu64

Gcam Gcam tavsiyeniz nedir

Evet. Config yapılandırması da mevcut cihaza göre istediğin yapılandırmayı deneyebilirsin.
Üst Alt