pervasiz kullanıcısının son içeriği

1. P

Çözüldü Bootloader ile ilgili

Aynısı geçen başıma geldi. Direk açıldı. Hesap aynı olunca
  2. P

Rom redmi note 9 için nereden rom bulabilirim ?

Twrp dosyasını bilgisayarımda adb klasörünün içine atıp o sayfada iken komut penceresi açarap flaşlama yapacaksınız. Ben öyle yapıyorum
  3. P

Yardım Redmi note 9 cihazım için rom tavsiyesi istiyorum

Geçen bir ara denemek istedim havoc kurdum. Yarım saat sürmedi geri miui ye döndüm. Bildiğiniz arama kaydetmesi mevcut aosp rom var mı
  4. P

Twrp flaşlarken vbmeta da flaşlıyor musunuz. Ben kaç kere kurdum hiç brick olmadı
  5. P

Yardım Redmi note 9 cihazım için rom tavsiyesi istiyorum

Ben redmi note 9 cihazımda miui tabanlı olduğu için greeshan rom kullanıyorum. Özelliği bol olduğu için. Siz donmasın yağ gibi aksın istiyorsanız aosp rom kurmalısınız. Aosp kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim
  6. P

Soru Redmi note 9 custom rom

Valla MIUI çok daha iyi ama şu yavaşlığı aosp gibi tepki verememesi kendinden iyice soğutturuyor
  7. P

Soru Redmi note 9 custom rom

Merhabalar. Redmi note 9 Merlin cihazımda greeshan rom kullanıyorum özellik olarak bol MIUI tabanlı bir rom. Acaba bu cihaz için kendinden arama kaydı olan ve MIUI arama ile rehberine sahip aosp rom var mı. Kullanan tavsiye edenimiz var mı acaba
  8. P

Sitede redmi note 9 için twrp kurulumu var. O dosyayı ADB üzerinden cmd ile flaşlıyorsunuz hepsi bu
  9. P

Telegram grubu var. Ayrıca ben greeshan rom kullanıyorum note 9 için. Yalnız redmi note 9 un birkaç çeşidi var. Merlin olan cihaz değil mi
  10. P

Soru Mi 9T den Poco X3 NFC ye Geçmek Hakkında ?

O romdan kaynaklı da olabilir. Eşimin mi 9t de custom rom var yağ gibi akıyor
  11. P

Soru Mi 9T den Poco X3 NFC ye Geçmek Hakkında ?

Hanımda mi 9t var iki yılı geçti. Pop up kamerada herhangi bir sorun yaşamadı. Poco X3 ü de kullandım, bildiğimi bir cihaz. İki cihazı da bilen birisi olarak ben olsam mi 9t yi tutarım
  12. P

Rom MIUIPLUS 21.1.13 (Lavender/Redmi Note 7)

greeshan.ru_RedmiNote7_lavender_V12.0.2.0.QFGEUXM_V2_stable_10.0. Son sürümü
  13. P

Rom MIUIPLUS 21.1.13 (Lavender/Redmi Note 7)

Evet birkaç günlük kullanımdan sonra beni arayanların şebeke çekmesine rağmen ulaşamadığını öğrenmem üzerine rom değiştirmek zorunda kaldım ve miuiplus tan greeshan Roma geçtim. Geçtikten sonra da şimdiye kadar neden bu romu keşfetmemişim dedim. Aosp romları bilmiyorum denemedim ama Miui romlar...
  14. P

Yardım Donanımsal tamir gerekli

Teşekkürler 1612639274 Teşekkürler
  15. P

Yardım Donanımsal tamir gerekli

İşte oradaki arkadaşlar postlarında yazılımsal destek sunduklarını belirtmişler. Benimkisi donanımsal. Belki aramızda o modelin hurda anakartı olup da satmak isteyen olabilir.
Üst Alt