Peocawe kullanıcısının son içeriği

1. Peocawe

Rom Kullandığım en iyi rom

tamamdır, çok teşekkürler hocam. :)
  2. Peocawe

dayanamayıp strix kurdum, çok daha iyi gibi geldi şu anlık hocam. moneti nasıl kaldırıyoruz peki? şu an çok rahatsız etmedi ama duruma göre kaldırabilirim
  3. Peocawe

animasyonlarla ilgili bir durum degil hocam, genel bir hantallık. sanki kullandıkça açılıyor gibi geldi ama bilemedim. :) aosptan geçince bana da öyle gelmiş olabilir. bir süre şans verip kullanacağım, bu detay dışında genel olarak hoşuma gitti. :)
  4. Peocawe

yani evham yapmıyorsam eğer bana öyle geldi hocam. strix kernel denemeli miyim sizce?
  5. Peocawe

hocam yaklaşık 3-4 saat oldu kuralı ama stock eea roma göre daha hantal geldi neden bilmiyorum. özellik olarak dolu dolu bir rom... strix kernel ile deneyeceğim bir de bunu.
  6. Peocawe

iniyor şu an hocam, bakacağım. sunucu aşırı yavaşmış. kullandıktan sonra buradan ben de yorumlarımı aktarırım. :)
  7. Peocawe

Strix deniyorum bir süredir hocam, gayet tatminkar ama bazı yerlerde gecikme yaptırabiliyor, yine de tölere edilebilir. Electro kerneli güncel takip edebileceğim bir yer mevcut mu? Genelde aosp ve loscu olduğum için custom miui romlar arasında sadece eu denedim, çok hantal geldi. 5K akıcılık...
  8. Peocawe

bu önerilen kerneller içerisinde miui romlarda en iyi performansı hangisinde alıyorsunuz?
  9. Peocawe

Sohbet Final ödevim için hikaye, masal vb. türde anlatılar hk.

Merhabalar, Final ödevim için geçmişten günümüze kadar ulaşmış herhangi bir mekan ile ilgili hikayeler, masallar veya kulaktan kulağa hurafe anlatılar tarzında bilgiler topluyorum. Bir yöreye ait çocuklara anlatılan masallar, aile içinde anlatılan hikayeler vb. şeyleri kapsıyor kısaca...
  10. Peocawe

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

selam hocam, sitede gezerken yeni modem dosyasını gördüm miui 14 için. yeni kurdugumuz custom romlarda 13 için olanı mı yoksa bu yeni olanı mı kullanmamız daha sağlıklı olur?
  11. Peocawe

Sohbet Bir daha Redmi Note serisinden cihaz alanı sevsinler.

bu tarz problemler telefonla değil kullandığınız uygulamalarla da olabiliyor. dışarıdan kurduğunuz herhangi modlu bir apk varsa bataryanın içinden geçebilir. yıllardır modlu apk kullanmamaya özen gösteriyorum sırf bu yüzden.
  12. Peocawe

Sohbet Bi insan neden iphone alır ?

nutkum tutuldu, siz devam edin ben edemeyeceğim. :d
  13. Peocawe

800 serisi amiral gemi işlemciler. 600 ve 700 giriş-orta segment işlemciler. SD845-865 gelmiş geçmiş en işlemcilerdendir. Aynı kulvarda değiller. Sizin kullandığınız maksimum amiral gemi işlemci özellikle altını çiziyorum "28nm" teknoloji ile üretilmiş SD801, o da 10 yıllık işlemci. Bir zahmet.
  14. Peocawe

Hocam diyorum ki, "profesyonel" kısa filmler çekiyorlar bu cihazlarla. Bugün izlediğiniz youtube videolarının, vlogların çoğu iPhone 11'den beri iPhone'larla çekiliyor. Note 10 Pro ile hangi birini yapabilirsiniz? video stabilizasyonu bir tek geniş açı lenste adam akıllı çalışıyor, onda da hafif...
  15. Peocawe

7 Plus'dan beri hiçbir şekilde iPhone kullanmamış ve kullanmayacak biri olarak objektif yorumum: 14 Pro ile de Note 10 Pro'yu kıyaslamazsın hocam. Bir defa ufak fark var dediğin kamera ile profesyonel kısa film çekiyorlar. Aşağıdaki videoyu izleyip kamera konusunu yeniden gözden geçirin...
Üst Alt