pektasch kullanıcısının son içeriği

1. P

Rom Crdroid 8.4 a12.1 Mİ 9T OFFİCİAL ROM

gappsi ilk flashlamada yükledim sorun çözüldü
  2. P

Neyse ben şu romu bidaha temizden yükleyeyim gappsi denicem tekrardan sağolun
  3. P

Peki hocam :D Bu attığınız nikgappsler android 12 destekli değil mi? Daha günceli var mıdır? nisan 2022 son tarihi hepsinin çünkü
  4. P

Bu verdiğiniz gappsler flashlanması gereksiz mi o zaman tam anlayamadım. Basic google service kısmından nasıl apk indiricem rehber var mı bunun için bakabileceğim
  5. P

sağolun hocam bir de şöyle bir problemim oldu. Nikgapps basic indirmiştim. Google Playe internet bağlı olmasına rağmen bağlanamıyorum. Gappsi twrp de bütün herşeyi kurduktan sonra flashlamadım. Yani telefon açıldı kurulumu yaptım. Daha sonra tekrar twrp girip gapps flashlamıştım. Ondan mı oldu...
  6. P

66 hz i nerden yapıcaz?
  7. P

Yardım Mi 9T AOSP Rom Önerisi

crdroid android 11 nasıl peki onu kurucam şimdi denicem bakalım
  8. P

teşekkürler. Ekstra olarak miui 10'a dönme gibi bir düşüncem var. Neden bilmiyorum fakat hızlı geliyor o sürüm bana. Hiç dönmüşlüğünüz oldu mu miui 10'a? Döndüyseniz önerebileceğiniz sürüm var mıdır miui 10'da?
  9. P

Uzun zamandır forumda yoktum selamlar öncelikle. Telefonumu uzun süredir global davinci romda kullanıyordum. Forumdaki Mi 9T için olan miui 13 stable sürümünü yükledim fakat pek performans alamadım. Önerebileceğiniz Android 12 için performanslı ve stabil bir aosp rom var mıdır? LinageOS önerir...
  10. P

Yardım Mi 9T Rom Önerisi

Neredeyse bütün romları denedim ama nedense dönüp dolaşıp yine MIUI global stable güncele dönüyorum
  11. P

İpucu El Feneri Kapatma Kısayolu

Yeni keşfettim bakalım daha neler keşfedeceğim :)
  12. P

İpucu El Feneri Kapatma Kısayolu

Mi 9T cihazımı kullandığından beri her gün yeni bir şey öğreniyorum. Ekran kapalı iken el feneriniz açıksa güç tuşuna basarak kapatabiliyormuşuz.
  13. P

İLK DEFA ROM YÜKLEYEN BAŞKA VAR MI

Sizin adınıza sevindim. Hayırlı olsun. Ben de ilk defa rom yüklemiştim Stoya hocamın videoları sayesinde. Buradan da ona selamlar.
  14. P

Tema Marvel Original Motion Picture [Zil Sesleri]

Bir Marvel hayranı olarak değişiklik olması için böyle bir konu açmak istedim. Özellikle Marvel filmlerinde yer alan müzikler gerçekten çok hoşuma gidiyor. Bu yüzden bu konuda Marvel filmlerinde yer alan müzikleri kendim düzenleyerek zil sesi haline getirip sizlerle paylaşmayı planlıyorum...
  15. P

Çözüldü Cihaz Fastboot Modda Gözükmüyor?

Hocam geçmiş ve hayırlı olsun :)
Üst Alt