Pehlivan035 kullanıcısının son içeriği

1. P

Rehber Energized Protection (Magisk Modüle) Güvenlik Modülü

packler yüklenmiyor bilen biri varmıdır ? magisk 23 mevcut. Cihaz endonezya android 10 poco x3 nfc
  2. P

Mod ANXCamera POCO X3 NFC [Magisk]

mrblar hocam anxcamera 2.2 sürümü güncellendi türkçe çevrildi demişiniz ama ben en baş konuda android 11 konusu altında linki göremedim ? yardımcı olurmusunuz ? birde android 10 kısmında (türkçe) yazan bölümdeki link çalişmiyor bilginize.
  3. P

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

EpicRom var bende MiuiPro ya geçiş yapmayı önerirmisiniz ? güvenli değil diyorlar bilgisi olan var mi ?
  4. P

Rehber Xiaomi Mi 5S Plus Twrp Ve Root Yükleme Resimli Anlatım

Twrp kurdum lakin açılınca şifre soruyor nedir bilen var mi ?
  5. P

Yardım Tavsiyem mi 5s almayin

Arkadaşlar mi5s cihazı miui 10 global beta ya yükseltim cihazda biraz düzelmeler oldu miui 9 da inanilmaz kasiyordu suanda güzel bir performans veriyor. Bence bir miui 10 beta deneyin derim.
  6. P

Yardım Tavsiyem mi 5s almayin

Arkadaşlar şuan da bile msj yazamıyorum kafayı yicem deliricem hayvan gibi İşlemci var telefon kasıyor lütfen konuyu oldukça hakim biri bana tavsiye de bulunabilir mi? Miui 10 beta geçiş mi yapayım? Deliricem telefonu ilk aldığımda çok hızlı idi günceleme aldıkça resmen bozuldu yazı bile...
  7. P

Rom Miui 10 8.7.26 Global Beta Güncellemesi

Mi5s için ne zaman gelecek bilen bir arkadaş varmidir? Nalet telefon güncelleme aldığından beri kasıyor umarım bu güncelleme ile düzelir ya.
Üst Alt