pegasusline kullanıcısının son içeriği

1. pegasusline

Rom 11T Amber EU Rom detaylı Bilgi

Nasıl memnun musun? 1703360836 Kaç dakika bekliyorsun açılması için?
  2. pegasusline

İnceleme MIUI 14 Ekran Süresi

Yahu ben bu sürümü kurdum 14.03 global fastboottan cihaz cayır cayır yanıyor gece yatarken %30 şarjım vardı sabah kalkınca telefon şarjı bitmiş kapanmış bir kaç kez rom kurulumunu yaptım eaaa da kurdum sorun aynı şarjı sömüren Google play sistemleri bu sorunları yaşayan var mı
  3. pegasusline

Yardım Xiaomi 11T MIUI 14 güncellemesi yardım..

fastboottan kurdum bazı takılmalar ve kasmalar mevcut özelliklerin hiç biri gelmemiş ilerleyen derleme sürümlerinde gelir diye düşünüyorum zaten beta sürümüydü bu sürüm sorun olmayınca yayınladılar...
  4. pegasusline

Soru miui sürümü

14 kurdum klavyede ara ara takılmalar bazı uygulamalardan atmalar mini buglar mevcut fastboottan kurmustum geri döndüm global 13.07
  5. pegasusline

İnceleme Poco x3 pro xiaomi eu miui 13

Arkadaşlar sorunu çözdüm Facebook izinlerden cihaz bilgilerini alma kısmını reddet yapıyorsun ve MMS msjlar kısmını reddet yapıyoruz sorun çözülüyor
  6. pegasusline

Lite tamam da diğerini niye kullanamiyorum bende mi sorun herkesin mi böyle:)
  7. pegasusline

Arkadaşlar merhaba eu 13.04 yükledim fakat Facebook açılmıyor nasıl hallettiniz ?
  8. pegasusline

Yardım k40 gaming mi flash tool ile rom yükleme sonrası dokunmatik sorunu

tekrar temiz kurulum yapmalıyım sanırım.. teşekkürler
  9. pegasusline

evet success diyor sıkıntı yok miui 12.5 vardı kaşıntı tuttu temiz kurulum yapayım dedim miui 13 .. tekrar mı yüklesem.. ?
  10. pegasusline

bende attım mifirmden indirdğim ile ama masaya koyunca bazen sapııtıyor
  11. pegasusline

merhaba aynı sıkıntı bendede var india attım mi flash ile dokunmatık bazen kendı kendıne basıyor nasıl hallettin ?
  12. pegasusline

Rom Pixel Experience [A11] POCO X3/NFC [RESMİ]

Bu romlarda ikinci alan nasıl oluyor misafir modu mu ekstra bildiğiniz birşey var mı
  13. pegasusline

Rom Poco X3 Nfc12.5.4.0 xiaomi.eu Rom

Google Play Sistem Güncellemesi yapında restart yapıyordu bir türlü güncelleme yapmıyordu o hala devam ediyor mu deneyen var mı ?
  14. pegasusline

Rom Poco X3 NFC Pixel 5 Android 12 Port Rom

Miui sürümünde ki gibi ikinci alan olsa hemen geçeceğim :))
Üst Alt