pegasus1907 kullanıcısının son içeriği

1. pegasus1907

İnceleme Mi Box Global (International) Kurulum / Ayarlar / Menüler / Uygulamalar

Merhaba. Mibox root lue gelmiyor tabiki ama root edildiğini internette görmüştüm. Merhaba. Benim mibox ı almamdaki amacım paralı iptv üyeliğimi kodi üzerinden takip etmekti. Cihazı gearbestten aldım bir kaç oldu geleli. Hemen kodi ve iptv olayını kurdum ama çok da memnun kalmadım.Ben...
  2. pegasus1907

İnceleme Mi Box Global (International) Kurulum / Ayarlar / Menüler / Uygulamalar

11.11 firsatiyla gearbest den bir tane global versiyon aldim 59 usd 235 TL verdim. Su an kargoda. Gelene kadar da devamli arastiema halindeyim. Biraz sikintili bir cihaz gibi herhalde beni biraz ugrastiracak ama olsun isin zevki orada. Kullanim amacim oncelikle kodi ve iptv. Enigma 2 li uydu...
  3. pegasus1907

Note 5'e Göre Miui Rom Yok mu Acaba?

Çok memnunum bazen apk yada zıp yukledigimde patlıyor ama sürekli yedek aldığım icin hemen yedekten geri alıyorum. Nougat da kurdum ama bunun kadar beğenmedim. Anladigim kadariyla da son versiyonlardan Miui sürüm 8.1 kararlı 8.1.9 yazıyor SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. pegasus1907

Bu download linki https://yadi.sk/d/6NHdDho039vKUK SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. pegasus1907

İngilizce dil ile de denedim ama olmadi zaten rom da Turkce dil yok ben Language Enabler ile buyuk oranda Turkcelestirip kullaniyorum. Bir soru daha bu romun hangi cihaza ait romdan portlandigini nasil anlayabilirim. 4pda sitesinden buldum ama portlayan kisi hic bahsetmiyor bundan SM-T810...
  6. pegasus1907

Haber Mi PC Suite Kullan 1 Ay 100 GB Mi Bulut Alanı Kazan

Ayrıca miui server lari berbat. Eğer çalışırsa çok çok yavaş ki çoğu zaman da hata veriyor. Google Samsung mega onedrive kullanırım hiç birinin yanına yaklaşamaz hız olarak maalesef. 11gb cloud alanım var ki şu anda herhalde 5 GB veriyor yada daha az emin değilim. Bu rakamlar da çok komik diğer...
  7. pegasus1907

Haber Mi PC Suite Kullan 1 Ay 100 GB Mi Bulut Alanı Kazan

Eee aldık diyelim 100gb 1 aylık sonra nolacak. Yükledik resimleri müzikleri sonra :) şaka gibi bir hediye hatta küfür gibi SM-T810 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. pegasus1907

Yok mu dedik olmaz dendi ama oldu :) 2 haftadır kullanıyorum note 5 icin miui v8 i. Bir kaç sorunu vardı bir şekilde çözdüm sadece simkart aktivasyon sorunu var. Onu çözmeye yardımcı olacak varsa teşekkür ederim şimdiden. SM-T810 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. pegasus1907

Bütün sanal alemi alt üst ettim ve note 5 için mini rom bulamadım. Casper via v5 yedek telefonum vardı ona bile miui8 portlamislar hatasız ve eksiksiz çalışıyor. Note 5 gibi 2015 in amiral gemisi ve dunyada milyonlarca satan bir modele neden destek verilmez ilginç doğrusu. SM-T810 cihazımdan...
  10. pegasus1907

MIUI V5 ve MIUI V6 Karşılaştırması

Cvp: MIUI V5 ve MIUI V6 Karşılaştırması Bence de o kısım olmamış, ayrıca miui nin turuncu rengini seviyordum ben ama bu sefer turuncu renk ağırlığı fazla değil gibi.
  11. pegasus1907

ÇÖP KONULAR BİRLEŞİMİ

Cvp: Fenerbahçe Şeffaf Saat & Hava Durumu [HG Mod] temayı kurdum güzel duruyor ama alttaki şerit pek sarı gibi durmuyor onu biraz daha sarıya yakın yapıp ortaya da şeffaf (saat ve hava durumunu bastırmayacak şekilde) bir amblem yapabilir misin? Bakalım nasıl olacak. Bu arada nasıl yapıyorsun...
  12. pegasus1907

ÇÖP KONULAR BİRLEŞİMİ

Cvp: Fenerbahçe Şeffaf Saat & Hava Durumu [HG Mod] Tam ortada şeffaf şekilde amblem olsaydı daha şık olurdu diye düşünüyorum. Yine de indirip kuracağım. Teşekkürler.
  13. pegasus1907

MIUI ROM 4.7.25 Değişiklikler Öncesi

Cvp: MIUI ROM 4.7.25 Değişiklikler Öncesi Ben de 16 Ağustosu beklediğim için son güncellemeyi kurmadım bile bundan sonra da kurmam V6 çıkana kadar.
  14. pegasus1907

[MIUI Designer Team] Android L By Viral316 v1.0

Cvp: [MIUI Designer Team] Android L By Viral316 v1.0 Ben kurdum ama telefonda bazı bug lar verdi. Bir kaç saat sonra silmek zorunda kaldım.
Üst Alt