pcqlock kullanıcısının son içeriği

1. P

Soru Wifiden kopma sorunu

Up Modem huawei hg630a Bu iki alet haricinde tum varyasyonlarda sorunsuz baglanti sagliyorum. Ama bu ikili arasinda bir husumet var cozemiyorum
  2. P

Hayır Bluetooth kullanmıyorum hep kapalı. Başka modeme bağlandım sorun yok. Modemin bir sorunu var ama anlamadim
  3. P

Geçen hafta memlekete gittim. 5 gün önce geri evime geldiğinde evdeki modemime wifi uzerinden bağlanırken. Evimde 1 redmi note 5 plus var onunla girdiğimde önce düştü wifiden sonra modemi kapadım açtım ağı unuttup yeniden girdim o düzeldi. Hala wifiye bağlı. Ancak asıl kahramanimiz redmi note 8...
  4. P

Yardım Mİ5 tüm tuşlar basılı kaldı. Açılmıyor.

okuduklarıma göre tüm tuşlara uzun süre basınca edl moda giriliyormuş. cihazı win7 pc ye bağladığımda yeni aygıt sesi geliyor idi. ancak flash benzeri bir aygıt olarak görünmüyordu. Son durum: Cihaz pc ye bağlayınca ses gelmez oldu. cihazın bataryayı çıkarıp taktım. tuşlarda değişiklik yoktu...
  5. P

Yardım Mİ5 tüm tuşlar basılı kaldı. Açılmıyor.

Degerli xiaomi ailesi pc yi iyi bilmeme rağmen malesef burada yazan flashtool boot root hiçbirşey anlamıyorum. Eşimin telefonuma reçel dökmesi ardından bunu temizlememesi sonrasında ses açma kapama ve power tuşlarının da bu reçel nedeniyle basılı kalması yüzünden telefon 100% şarjlı iken...
Üst Alt