Patronus kullanıcısının son içeriği

1. P

Soru MIUI 11 Rom yüklemek garantiyi bozar mı

Root atmadığın sürece bir şey olmaz.
  2. P

Rom Redmi Note 7 MIUI V10.3.10.0 PFGMIXM Global Rom Recovery - OTA - Fastboot İndirme Bağlantıları

10.3.6 sürümünden geçtim. Ekran süresinde nasıl bir artış var? Üstteki mesajı yazdıktan sonra gün geçtikçe ekran süresi daha da iyileşti diyebilirim ama yine de eski sürüme göre bir azalma söz konusu benim telefonumda.
  3. P

Yardım Eski MIUI Sürümüne Nasıl Geri Dönebilirim?

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bootloader kilidi, root gibi işlerle uğraşmak istemediğim için yeni güncellemeyi bekleyeceğim. @pendroz @colins
  4. P

Yardım Eski MIUI Sürümüne Nasıl Geri Dönebilirim?

Merhabalar, Redmi Note 7 cihazımı 10.3.10 versiyonuna yükselttiğim günden sonra ekran süremin 1-1,30 saat civarında azaldığını gözlemledim. Bundan dolayı eski sürüme yani 10.3.6 sürümüne geri dönmek istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. Root atmadan eski sürüme geri dönebilir miyim? Not...
  5. P

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

İlk madalyam olacak -kabul edilirse-.
  6. P

Rom Redmi Note 7 MIUI V10.3.10.0 PFGMIXM Global Rom Recovery - OTA - Fastboot İndirme Bağlantıları

Aldığım ekran süresi düştü normalde %20 şarjda 8-9 saat gibi süreler görüyordum, şu an 7-7,30 saat gibi süreler görüyorum. Bundan dolayı güncelleme yapmanızı tavsiye etmem. Hatta root yapmadan eski sürüme dönmenin yolunu arıyorum :/
  7. P

Bu güncellemeyi yapmadan önce şarjın kaç gidiyordu? Ona göre güncelleme yapacağım.
Üst Alt